انتقاد آذری جهرمی از افزایش تعرفه بسته های اینترنتی توسط اپراتور ها

به گزارش بازی ناتمام، وزیر ارتباطات با بیان اینکه اقدام اپراتور ها در افزایش تعرفه بسته های اینترنت خلاف است گفت: بزودی جرائم آن ها اعلام می شود.

انتقاد آذری جهرمی از افزایش تعرفه بسته های اینترنتی توسط اپراتور ها

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات بعد از حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ارتباط زنده تلویزیونی و در جمع خبرنگاران درباره وزیر ارتباطات با بیان اینکه اقدام اپراتور ها در افزایش تعرفه بسته های اینترنت گفت: این اقدام آن ها خلاف است.

وی شرح داد: بزودی جرائم آن ها اعلام می شود.

وزیر ارتباطات شرح داد: اقدام اخیر دو اپراتور مسئول مصداق شاخص گران فروشی بوده و سازمان تنظیم مقررات اختیاراتی در ارتباط با این مسئله دارد که می توانند این اپراتور ها را به میزان 2 میلیارد تومان جریمه کند.

او اضافه کرد: ظاهراً این اختیارات کفایت نکرد و ما طرحی را به دولت ارائه کردیم تا اختیارات این سازمان افزایش پیدا کند و مسئله ای که اخیراً در خصوص اپراتور ها ایجاد شد به دلیل خلأ ابزار مناسب بود و این اپراتور ها گران فروشی را ادامه دادند

آذری جهرمی بیان نمود: از دید ما گران فروشی اپراتور ها هیچ توجیهی ندارد و منطقی پشت آن نیست، سازمان تنظیم مقررات پرونده گران فروشی و شکایت از اپراتور ها را به سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برد و روز گذشته این سازمان اصل گران فروشی اپراتور ها را تأیید کرد و به تعزیرات فرستاد.

وزیر ارتباطات گفت: دادگاه تعزیرات برگزار شده و آخرین دفاعیات اظهار شده و حکم آن اعلام خواهد شد. ما در این هفته ابزار ها و اختیار ات لازم را از دولت اخذ خواهیم کرد و بدیهی است که باید مبالغ اضافه به مردم بازشود و با اپراتور ها به دلیل این گران فروشی برخورد خواهد شد.

او ادامه داد: ما به گران فروشی اپراتور ها واقف هستیم، اما در فضای احساسی با آن برخورد نمی کنیم در حالی که می توانیم محدودیت هایی را برای آن ها اعمال کنیم، اما این امر باعث کاهش کیفیت خدمات برای مردم خواهد شد و ما نمی خواهیم که چنین اتفاقی بیفتد.

آذری جهرمی گفت: ما از ابزار های قانونی خود استفاده خواهیم کرد، بنابراین مردم بدانند که ما پیگیر این موضوع بوده و به هیچ عنوان کوتاه نمی آییم و به این تخلف واقف هستیم، چراکه با شروع سال تحصیلی، فشار به مردم ناعادلانه خواهد بود و بالا بردن بی ضابطه تعرفه اینترنت مورد تأیید ما نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 634

به "انتقاد آذری جهرمی از افزایش تعرفه بسته های اینترنتی توسط اپراتور ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد آذری جهرمی از افزایش تعرفه بسته های اینترنتی توسط اپراتور ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید