تداوم بارش باران و برف تا روزهای پایانی هفته جاری

به گزارش بازی ناتمام، مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران و برف در نقاط مختلف کشور تا روزهای پایانی هفته جاری خبرداد.

تداوم بارش باران و برف تا روزهای پایانی هفته جاری

صادق ضیاییان در گفت و گو با خبرنگاران اضافه نمود: با ادامه فعالیت سامانه بارشی امروز (28 دی ماه) در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه های جنوبی البرز، دامنه های مرکزی و شمالی زاگرس و بخش هایی از مرکز کشور بارش برف و باران پیش بینی می شود.در سواحل مرکزی و غربی دریای خزر بارش باران و در مناطقی از شمال شرق بارش پراکنده برف و باران رخ می دهد.

وی در ادامه گفت: فردا (29 دی ماه) بارش به جز در جنوب شرق، در سایر استانهای کشور ادامه می یابد. دوشنبه (30 دی ماه) در شمال شرق، شرق و جنوب شرق بارش پراکنده برف و باران و در سواحل شمالی کشور بارش پراکنده باران رخ می دهد و سامانه بارشی از اواخر وقت این روز از مرزهای شرقی کشور خارج می شود.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اضافه نمود: از بعدازظهر دوشنبه (30 دی ماه) سامانه بارشی دیگری از غرب و شمال غرب وارد کشور و بارش پراکنده برف و باران در این مناطق آغاز می شود. سه شنبه (اول بهمن ماه) فعالیت بارشی این سامانه در شمال غرب، غرب، دامنه های البرز غربی، غرب دریای خزر و برخی نقاط مرکز کشور خواهد بود.

ضیاییان در پایان گفت: چهارشنبه (2 بهمن ماه) با تشدید فعالیت سامانه بارشی در دامنه های زاگرس مرکزی و شمالی و غرب کشور، گستره آن نیمه غربی و قسمتهایی از جنوب کشور را در بر می گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 204

به "تداوم بارش باران و برف تا روزهای پایانی هفته جاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم بارش باران و برف تا روزهای پایانی هفته جاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید