تور های گردشگری بازرسی می شوند

به گزارش بازی ناتمام، علی رفیعی معاون گردشگری تهران در نشست هم اندیشی با اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی راهنمایان گردشگری تهران بر لزوم تشدید بازرسی ها از محل حرکت تور های یک روزه و رعایت ضوابط بهداشتی سفر ایمن و هوشمند تأکید کرد.

تور های گردشگری بازرسی می شوند

برای سفر با قیمت تور پوکت تابستان همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

وی با اعلام اینکه درصد بسیار اندکی از دفاتر خدمات مسافرتی تهران خود را ملزم به رعایت پروتکل های سفر ایمن و هوشمند نمی دانند، گفت: رفتار غیرحرفه ای چند دفتر خدمات مسافرتی می توانند به بدنه گردشگری استان تهران که به صورت حرفه ای فعالیت می نمایند، لطمه بزرگی وارد کند.

او اضافه نمود: با همکاری انجمن صنفی راهنمایان گردشگری تهران اولین دور بازرسی ها از محل حرکت تور های یک روزه و چند روزه از میدان آرژانتین تهران انجام شد.

رفیعی گفت: بازرسی برای برخورد با تور های غیر مجاز از دیگر فعالیت هایی است که با مشارکت انجمن راهنمایان گردشگری استان تهران انجام می گردد. سنگ بنای توسعه پایدار گردشگری حرکت در محور قوانین صنفی صنعت گردشگری است.

باشگاه خبرنگاران

منبع: گردشبان
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 784

به "تور های گردشگری بازرسی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور های گردشگری بازرسی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید