خبرنگاران اختصاص سه هزار میلیارد ریال به احداث بزرگترین مجتمع تجاری تفریحی اروند

به گزارش بازی ناتمام، آبادان - خبرنگاران - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از اختصاص سه هزار میلیارد ریال برای ساخت بزرگترین مجتمع تجاری تفریحی این منطقه آزاد اطلاع داد و گفت:مجتمع تجاری تفریحی گلکسی سنتر با 40 درصد پیشرفت فیزیکی در نیمه اول سال آینده تکمیل و به بهره برداری می رسد.

خبرنگاران اختصاص سه هزار میلیارد ریال به احداث بزرگترین مجتمع تجاری تفریحی اروند

اسماعیل زمانی سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران گفت: این مجتمع تجاری تفریحی در موقعیتی منحصر به فرد در منطقه آزاد اروند در منطقه دیری فارم در مجاورت ساختمان جدید سازمان منطقه آزاد اروند و بین 2 شهرستان آبادان و خرمشهر واقع شده است.

وی اعتبار پیش بینی شده برای احداث این پروژه تفریحی تجاری را سه هزار میلیارد ریال بیان کرد و افرود: این مجتمع تا به امروز 40درصد پیشرفت فیزیکی داشته که با تکمیل آن به یکی از ظرفیت های گردشگری منطقه تبدیل خواهد شد.

زمانی گفت: ابعاد عظیم این پروژه و ترکیب کاربری های همگن و متنوع آن به گونه ای طراحی و در نظر گرفته شده است که توجه کاربران فرامنطقه ای را به خود جلب خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند ظرفیت های موجود در منطقه را یکی از عوامل موفقیت این پروژه دانست و گفت: بهره مندی از امتیاز بی شمار تجارت در منطقه آزاد اروند، در کنار دسترسی به جاده آبادان و خرمشهر و دیگر ویژگی های طرح گلکسی سنتر ، آینده درخشان برای این مرکز رقم خواهد زد.

عظیمترین مجموعه تجاری تفریحی منطقه آزاد اروند در سه طبقه جمعا به مساحت 23هزارمترمربع در زمینی به مساحت 30 هزار مترمربع در حال ساخت است.

منطقه آزاد اروند با مساحت 37 هزار و 400 هکتار در شمال غربی خلیج فارس شامل شهرهای آبادان، خرمشهر و مینوشهر(جزیره مینو) می باشد که در محل تلاقی دو رودخانه اروند و کارون واقع است.

این منطقه در همجواری با کشورهای عراق و کویت با داشتن ظرفیت های مناسب نظیر حمل و نقل جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 453

به "خبرنگاران اختصاص سه هزار میلیارد ریال به احداث بزرگترین مجتمع تجاری تفریحی اروند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اختصاص سه هزار میلیارد ریال به احداث بزرگترین مجتمع تجاری تفریحی اروند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید