خبرنگاران ایران و روسیه درخصوص مبارزه با تروریسم گفت و گو کردند

به گزارش بازی ناتمام، مسکو- خبرنگاران- کاظم جلالی سفیر ایران و اولگ سیرومولوتف معاون وزیر خارجه روسیه ملاقات و در مورد موضوعات مهم از جمله همکاری برای مبارزه با تروریسم و افراط گرایی گفت و گو و گفتگو کردند.

خبرنگاران ایران و روسیه درخصوص مبارزه با تروریسم گفت و گو کردند

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران از وزارت امور خارجه روسیه، در جریان ملاقات جلالی و سیرومولوتف در روز سه شنبه عرصه های اصلی همکاری های دوجانبه ایران و روسیه از جمله مبارزه با تروریسم بین المللی، افراط گرایی و قاچاق مواد مخدر مطرح و آنالیز شد.

دو طرف به جنبه های عملی همکاری های دو کشور در عرصه بین المللی توجه خاص کردند.

ایران و روسیه در عرصه مبارزه با تروریسم همکاری های گسترده ای دارند و مقام های دو کشور بطور منظم در این خصوص رایزنی می نمایند.

همکاری های گسترده ایران و روسیه در عرصه مبارزه با تروریسم و یاری به سوریه منجر به نابودی گروه تروریستی داعش شد بطوری که بخش های عمده خاک سوریه از وجود تروریست ها پاکسازی شده و تحت کنترل ارتش دمشق درآمد.

در عراق نیز ایران و روسیه برای سرکوبی داعش به دولت مرکزی این کشور یاری کردند.

ایران و روسیه در عرصه مبارزه با مواد مخدر نیز با یکدیگر همکاری می نمایند و بخش اصلی این همکاری ها در مبارزه با قاچاق مواد مخدر از افغانستان است.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 808

به "خبرنگاران ایران و روسیه درخصوص مبارزه با تروریسم گفت و گو کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ایران و روسیه درخصوص مبارزه با تروریسم گفت و گو کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید