شرکت نفت: انبار نفت شهران ایمن است

به گزارش بازی ناتمام، مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی در واکنش به اظهارات اخیر در خصوص ناایمن بودن انبار نفت شهران گفت: انبار نفت شهران استانداردهای ایمنی لازم را دارد و وجود آن برای سوخت رسانی ایمن و مطمئن درسطح تهران حیاتی است.

شرکت نفت: انبار نفت شهران ایمن است

کرامت ویس کرمی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه مثلث حیاتی سوخت رسانی در شهر تهران وجود دارد، اظهار کرد: این مثلث شامل سه انبار نفت جنوب، انبار نفت ری جنب پالایشگاه و شمال غرب تهران کن و شمال شرق تهران قوچک می گردد.

وی با اشاره به اهمیت وجود انبارهای نفت در تهران، توضیح داد: طی سالیان گذشته مکاتباتی صورت گرفته و جلسات کارشناسی و مدیریتی درون و برون سازمانی با هماهنگی و همکاری دستگاه های ذی ربط صورت گرفته که در تمامی این جلسات با مباحثی که مطرح شده ضرورت وجود انبار نفت در آن نقطه و رعایت استانداردهای فنی وایمنی مورد توجه قرار گرفته است.

به گفته مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی، در نهایت تمام تصمیمات منجر به این شده که انبار نفت شهران با توجه به اینکه یکی از انبارهای نفت حیاتی جهت سوخت رسانی در کلان شهر تهران بوده و استانداردهای لازم را دارد، وجود آن نیز برای سوخت رسانی پایدار و ایمن و با کمترین تردد ناوگان نفتکش در سطح شهر بسیار لازم است.

رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران اعلام نموده بود که به واسطه وجود انبار نفت در داخل بافت مسکونی شهران، فاجعه ای دهشتناک تر از بیروت در کمین تهران است.

منبع: فرارو
انتشار: 5 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 638

به "شرکت نفت: انبار نفت شهران ایمن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت نفت: انبار نفت شهران ایمن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید