صحنه گردان تصادف های ساختگی در قم دستگیر شد

به گزارش بازی ناتمام، سردار آقاخانی از دستگیری صحنه گردان تصادف های ساختگی و کلاهبرداری از شرکت های بیمه با 15 فقره تصادف ساختگی به ارزش 20 میلیارد ریال در استان خبر داد.

صحنه گردان تصادف های ساختگی در قم دستگیر شد

به گزارش بازی ناتمام به نقل از بازی ناتمام، سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده انتظامی قم با اشاره به شناسایی و دستگیری اعضای یک باند تصادف های ساختگی در قم گفت: با شناسایی محل سکونت متهم اصلی تحقیقات گسترده کارآگاهان در این زمینه آغاز و نامبرده به همراه 5 تن از همدستانش طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

او شرح داد: طی بازرسی از مخفیگاه این افراد اوراق سفید امضا و دارای اثر انگشت و نیز تعدادی سفته سفید و نگارش شده کشف شد.

سردار آقاخانی گفت: متهمان به 15 فقره کلاهبرداری از شرکت های بیمه به مبلغ 20 میلیارد ریال اعتراف کردند که درنهایت با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی قم از شهروندان درخواست کرد، در صورت اطلاع از فعالیت این گونه شبکه ها ضمن عدم همکاری، موضوع را به پلیس اعلام کنند همچنین شرکت های بیمه باید با شناسایی نقاط آسیب پذیر در سازمان ها و ارگان های مرتبط، راهکارهای مقابله و پیشگیرانه را تدوین و اجرایی کنند.

سردار آقاخانی شرح داد: کلاهبرداران با تشکیل باند، این گونه جرائم خشن را مرتکب می شوند و به طور عمده مصدومان خود را از افراد معتاد و یا بی بضاعت انتخاب می کنند و با دادن وعده های واهی و حق الزحمه بالا آنان را فریب داده که علاوه بر آسیب دائمی جسمانی، صدمات روحی و روانی زیادی نیز برای آن ها و خانواده هایشان به همراه خواهد داشت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 76

به "صحنه گردان تصادف های ساختگی در قم دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحنه گردان تصادف های ساختگی در قم دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید