قربانیان کرونا در آمریکا از 6 هزار نفر فراتر رفت

به گزارش بازی ناتمام، آخرین آمار حاکی از آن است که تعداد قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 6 هزار و 99 نفر رسیده و مبتلایان نیز به بیش از 245 هزار نفر رسیده اند.

قربانیان کرونا در آمریکا از 6 هزار نفر فراتر رفت

به گزارش گروه بین الملل بازی ناتمام، تعداد قربانیان ویروس کرونا در آمریکا همچنان در حال افزایش است و بر اساس آخرین آمار تلفات این ویروس در آمریکا به 6 هزار و 99 نفر رسیده است.

تعداد مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در آمریکا طی 24 ساعت چند بار به روز رسانی می گردد و آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا در این کشور حاکی از آن است که 245 هزار و 445 نفر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

شیوع ویروس کرونا در آمریکا فرایند تصاعدی به خود گرفته و مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه در سخنانی خطاب به شهفرایندان این کشور گفت که روزهای سختی در انتظار شما قرار گرفته است. (جزئیات بیشتر)

وی در ادامه سخنانش گفت: در حال حاضر سناریویی که در انتظار آمریکاست بسیار شبیه به ایتالیا است.

همچنین کمبود تجهیزات پزشکی و محافظتی در آمریکا به یکی از چالش های اصلی ایالت های این کشور برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تبدیل شده است.

طی روزهای اخیر فرمانداران ایالت های متعددی در آمریکا گفته اند که آنها تقریبا تجهیزات کافی مورد احتیاج برای مقابله با ویروس کرونا را دریافت نکرده اند.

ند لامونت فرماندار ایالت کانکتیکت روز سه شنبه گفت که تامین تجهیزات پزشکی از انبار ملی راهبری آمریکا به خاتمه رسیده و هم اکنون این ایالت باید برای تامین تجهیزات کلیدی در بحبوحه شیوع ویروس کرونا به خود متکی باشد. (جزئیات بیشتر)

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 420

به "قربانیان کرونا در آمریکا از 6 هزار نفر فراتر رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قربانیان کرونا در آمریکا از 6 هزار نفر فراتر رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید