مقابله جدی با مجرمان و قاچاقچیان در اولویت کار پلیس است

به گزارش بازی ناتمام، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: مقابله جدی پلیس با مجرمان، قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت عمومی با همکاری دستگاه قضایی در امسال نیز تداوم یافته و جزو اولویت ها خواهد بود.

مقابله جدی با مجرمان و قاچاقچیان در اولویت کار پلیس است

به گزارش ، سردار علی اکبر جاویدان روز یکشنبه در ملاقات با دادستان کرمانشاه ضمن تبریک انتصاب او اظهارداشت: مقابله با اشرار و افراد مجرم از جمله ماموریت های مشترک پلیس و دستگاه قضایی است که خوشبختانه اهتمام خوبی نیز برای این کار وجود دارد.

او ادامه داد: هم افزایی 2 سویه پلیس و دستگاه قضایی به عنوان 2 بال امنیت آفرین جامعه می تواند بر امنیت موجود دامن زده و شرایط را برای مجرمان سخت تر از قبل کند.

سردار جاویدان بیان نمود: ایجاد امنیت پایدار در جامعه از یک سو و مقابله شبانه روزی با مجرمان از سوی دیگر در برنامه های پلیس قرار داشته و همیشه سعی شده تا جلوتر از طرح و نقشه این افراد اقدامات آنها خنثی گردد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: در سال جدید پلیس مقابله با اشرار، مجرمان و قاچاقچیان را به صورت جدی در دستور کار قرار داده و با جدیت و برابر قانون به مقابله با آنها می پردازد.

او با بیان اینکه سال گذشته پلیس در راستای مقابله با قاچاق فعالیت های خوبی را داشته، گفت: انهدام 22 باند و دستگیری حدود یک هزار و 970 نفر از قاچاقچیان و عوامل مرتبط با باندهای قاچاق توسط پلیس آگاهی از جمله آنها بوده است.

سردار جاویدان در خاتمه با قدردانی از همکاری و حمایت های دستگاه قضایی از ماموران پلیس در راستای اجرای ماموریت های محوله؛ ابراز امیدواری کرد در امسال شاهد افزایش هم افزایی میان این 2 دستگاه باشیم.

همکاری دستگاه قضایی و پلیس جلوی بسیاری از تخلف ها را گرفته است

دادستان کرمانشاه نیز گفت: همکاری گسترده تر دستگاه قضایی و پلیس جلوی بسیاری از تخلف ها را گرفته و زمینه را برای پاکسازی جامعه از خیلی جرائم فراهم نموده که البته این همکاری ضروری است افزایش یابد.

شهرام کرمی اظهارداشت: نیروی انتظامی و دستگاه قضایی، هم افزایی خوب، سازنده و پویایی با یکدیگر دارند که این همکاری می تواند در جهت برقراری بهتر نظم و امنیت و جلوگیری از تخلف های مختلف، موثر باشد.

او افزود: براساس قانون، وظیفه نیروی انتظامی برقراری نظم، امنیت و تامین آسایش فردی و اجتماعی است و مردم باید از اینکه دادشان از ظالم ستانده می گردد و در پناه اقدام موثر نیروی انتظامی هستند، احساس امنیت نمایند.

کرمی ادامه داد: امروز احساس امنیت امری مهم تر از امنیت است که باید آن را به مردم منتقل کنیم تا مردم در رفاه، امنیت و آسایش بیشتر به زندگی خود بپردازند.

دادستان کرمانشاه همچنین با اشاره به وجود بعضی محدودیت ها و کمبود امکانات برای فعالیت نیروی انتظامی، گفت: باوجود این محدودیت ها، پلیس کرمانشاه به خوبی وظایف خود را انجام و مقابله جانانه ای با متخلفان و مجرمان داشته است.

او بیان نمود: امروز اگر کرمانشاه با وجود مرزی بودن یکی از استان های امن کشور است به خاطر جانفشانی و کوشش های شبانه روزی ماموران پلیس و دیگر نیروهای امنیتی است.

کرمی در خاتمه و با تاکید بر افزایش تعامل میان پلیس و دستگاه قضایی گفت: هر قدر این هم افزایی بیشتر باشد فضا برای مجرمان ناامن تر خواهد شد.

ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 446

به "مقابله جدی با مجرمان و قاچاقچیان در اولویت کار پلیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقابله جدی با مجرمان و قاچاقچیان در اولویت کار پلیس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید