نظری: کمالوند بازیکنانی را برای نفت مسجدسلیمان می خواهد که به درد مربیگری می خورند

به گزارش بازی ناتمام، مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت که سرمربی تیم فوتبال این باشگاه، بازیکنانی را در نظر دارد که حدود 35 سال دارند.

نظری: کمالوند بازیکنانی را برای نفت مسجدسلیمان می خواهد که به درد مربیگری می خورند

محمد نظری درباره خبر غیبت فراز کمالوند در تمرینات نفت مسجدسلیمان و اعتراض او به امکانات و شرایط لباس این تیم، به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: در این باره از کمالوند سوال کنید. ما از فصل گذشته پیراهن داشتیم، اما امروز (شنبه) لباس نو برای اعضای تیم آوردند و ممکن است بسیاری از تیم ها تا به امروز پیراهن نوی نگرفته باشند. چند روز است که در اردو هستیم و این صحبت ها بهانه تراشی است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است کمالوند به سومین مربی جدا شده نفت مسجدسلیمان تا شروع فصل نو تبدیل گردد یا خیر، اسم کرد: امشب نشستی با یکدیگر خواهیم داشت. ما کمالوند را جذب کردیم تا برای ما کار کند و امکانات لازم را برای باشگاه فراهم می کنیم.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان با اشاره به موضوع اختلاف دیگری که مدیران باشگاه با کمالوند دارند، گفت: ما برترین بازیکنان را گرفتیم و نمی گردد سراغ بازیکنان 35 تا 40 ساله برویم. کمالوند بازیکنانی چون کرار جاسم و محمد ابراهیمی را می خواهد که دیگر باید مربیگری نمایند!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1311

به "نظری: کمالوند بازیکنانی را برای نفت مسجدسلیمان می خواهد که به درد مربیگری می خورند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظری: کمالوند بازیکنانی را برای نفت مسجدسلیمان می خواهد که به درد مربیگری می خورند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید