واکنش باشگاه تراکتور به فسخ قرارداد سلیمی و شکاری

به گزارش بازی ناتمام، کمیته حقوقی باشگاه تراکتور درباره احتمال حضور ایمان سلیمی در پرسپولیس و فسخ قرارداد رضا شکاری بیانیه ای صادر کرد.

واکنش باشگاه تراکتور به فسخ قرارداد سلیمی و شکاری

به گزارش خبرنگاران به نقل از برنا؛ کمیته حقوقی باشگاه تراکتور تبریز با صدور بیانیه ای درباره فسخ یک طرفه قرارداد رضا شکاری و البته مباحثی که درباره احتمال حضور ایمان سلیمی مطرح شده است، بیانیه ای صادر کرد که در ادامه می خوانید.

درخصوص فسخ قرارداد ایمان سلیمی و حضور وی در یکی از باشگاه های پایتخت نشین، ذکر چند موضوع پراهمیت به نظر می رسد.

ابتدا اینکه سلیمی براساس موازین قراردادی با باشگاه تراکتور، به هیچ عنوان امکان و شرایط فسخ قرارداد و متعاقب آن پیوستن به یک تیم داخلی را نداشته است و بنابراین تحقق این موضوع موجبات محرومیت و پرداخت غرامت ناشی از نقض قرارداد بدون دلیل موجه ورزشی را به همراه خواهد داشت.

در مورد موضوعاتی که اخیرا می شنویم وی با یک باشگاه خارجی مبادرت به انعقاد قرارداد خواهد نمود و متعاقبا به شکل قرضی یا قطعی برای دور زدن شرط قراردادی به یک باشگاه پایتخت نشین خواهد پیوست، براساس موازین و مقررات جابجایی درباره بازیکنان، فیفا و فدراسیون فوتبال ایران آنچه در ختم رابطه قراردادی محل آنالیز قرار می گیرد این است آیا طرفین در این ماجرا با حسن نیت برخورد نموده اند یا خیر؟

بنابراین اینکه برای دور زدن این شرط قراردادی، این روزها می شنویم سلیمی به یک باشگاه خارجی خواهد رفت و پس از آن به شکل قطعی یا قرضی به باشگاه مورد نظر در داخل ایران خواهد پیوست، مسلما اصل لغو پایداری و حفظ رابطه قراردادی و از مصادیق آشکار عدم حسن نیت می باشد. فلذا از هر دو منظر ارکان قضایی فدراسیون فوتبال و مجاری بین المللی با این رفتار برخورد خواهند کرد.

درباره رضا شکاری هم باید گفت رفتار وی در فسخ یک طرفه قرارداد با باشگاه متبوع ید طولایی دارد. در قرارداد وی به هیچ عنوان آثاری از جعل و الحاق وجود ندارد. بنابراین کمیته محترم شرایط به حفظ رابطه قراردادی اهمیت ویژه ای قائل شده و همانگونه که در آرای این کمیته شاهد آن هستیم محرومیت هایی را برای اشخاصی که قراردادشان را بدون دلیل موجه ورزشی فسخ نموده اند، بار خواهد آورد.

در پایان به اطلاع می رساند باشگاه تراکتور از حقوق خود درخصوص فسخ های غیرموجه آقای سلیمی و شکاری عدول نخواهد نمود و پرونده هایی را در این خصوص در ارکان قضایی فدراسیون فوتبال مفتوح رسیدگی دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 794

به "واکنش باشگاه تراکتور به فسخ قرارداد سلیمی و شکاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه تراکتور به فسخ قرارداد سلیمی و شکاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید