وزیر دفاع آمریکا با قرنطینه خدمه ناو هواپیمابر روزولت مخالف است

به گزارش بازی ناتمام، وزیر دفاع آمریکا با تخلیه خدمه ناو هواپیمابر روزولت مخالفت نموده و آن را در شرایط کنونی ضروری نمی بیند.

وزیر دفاع آمریکا با قرنطینه خدمه ناو هواپیمابر روزولت مخالف است

ناخدای ناو روزولت از شیوع بیماری کرونا در بین ملوانان این کشتی خبر داده و خواهان قرنطینه خدمه شده بود. مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا با تخلیه خدمه ناو هواپیمابر روزولت مخالفت نموده و آن را در شرایط کنونی ضروری نمی بیند.

ناخدای ناوهواپیمابر تئودور روزولت از شیوع بیماری کرونا در بین ملوانان و خدمه این کشتی ابراز نگرانی شدید نموده بود.

او خواهان آن شده بود که همه خدمه این ناو به نقطه ای امن منتقل شده و به مدت دو هفته قرنطینه شوند. به رغم درخواست ناخدای این ناو جنگی، وزیر دفاع آمریکا انجام چنین اقدامی را در شرایط کنونی الزامی تشخیص نمی دهد.

سایت خبری اشپیگل آنلاین خبر از امتناع وزیر دفاع آمریکا با درخواست ناخدای ناو روزلت داده است.

نامه هشدارآمیز برت کروزیر، ناخدای ناو روزولت به دست وزارت دفاع آمریکا رسیده است. در این نامه، ناخدای ناو هواپیمابر یاد شده از شیوع سریع بیماری کرونا در بین ملوانان و خدمه این کشتی خبر داده است. به رغم آن، وزارت دفاع آمریکا انتقال خدمه این ناو به منطقه ای امن را الزامی نمی داند.

وزیر دفاع آمریکا گفته است که هیچ یک از خدمه ناو روزولت به طور جدی بیمار نیستند و هنوز زمان انتقال خدمه به خارج از این ناو فرانرسیده است.

مارک اسپر در مصاحبه ای که با شبکه خبری آمریکایی سی بی اس انجام داده، اعلام نموده است که به جای انتقال خدمه به خارج از ناو روزولت، وزارت دفاع شماری پزشک و کادر درمانی به همراه ماسک و دستگاه های تنفسی برای این ناو ارسال نموده است.

این در حالی است که ناخدای ناو با اشاره به عدم امکان فاصله گذاری فیزیکی در بین خدمه این ناو، از خطر ابتلای سریع همه خدمه و ملوانان سخن گفته بود.

بر اساس گزارش دویچه وله، در حال حاضر، 4000 نفر در ناو هواپیمابر تئودور روزولت مشغول به کار هستند. برت کروزیر تأکید نموده که شیوع بیماری در بین سرنشینان این ناو شتاب گرفته است.،ایسنا

آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و دنیا را اینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 2 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 417

به "وزیر دفاع آمریکا با قرنطینه خدمه ناو هواپیمابر روزولت مخالف است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر دفاع آمریکا با قرنطینه خدمه ناو هواپیمابر روزولت مخالف است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید