پشتیبانی ترامپ از الون ماسک برای بازگشایی کارخانه تسلا

به گزارش بازی ناتمام، به گزارش خبرنگاران به نقل از تلگراف، شرکت خودروسازی تسلا با بازگشایی تاسیسات خود در فرمونت، قوانین قرنطینه در ایالت کالیفرنیا را زیر پا گذاشته است. این در حالی است که با وجود مخالفت مقامات منطقه ای با این امر، دونالد ترامپ از آن پشتیبانی کرده است.

پشتیبانی ترامپ از الون ماسک برای بازگشایی کارخانه تسلا

الون ماسک موسس شرکت خودروسازی تسلا بارها مخالفت خود با قرنطینه را اعلام کرده است.

تولید در کارخانه فرمونت تسلا در هفته جاری آغاز شده و به همین دلیل مقامات منطقه آلامدا کاونتی (محل استقرار کارخانه تسلا) نامه ای به مدیر بهداشت و ایمنی این شرکت ارسال کرده و خواهان توقف تمام عملیات های اصلی شده اند. در این نامه آمده است: اگر گزارش هایی که دریافت کرده ایم، صحت داشته باشد، فعالیت های تسلا بیشتر از عملیات های ساده است. این امر برخلاف دستورات مقامات بهداشتی است.

امیدواریم تسلا مانند بقیه کسب و کارهایی که نامه عدم سازگاری دریافت کرده اند بدون نیاز به اقدامات اجرایی اضافی، خود را با دستورات بهداشتی همخوان کند.

در پی این نامه دونالد ترامپ نیز از الون ماسک حمایت کرد. رئیس جمهور آمریکا در توئیتی نوشت: کالیفرنیا باید به تسلا و الون ماسک اجازه دهد همین حالا کارخانه را بازگشایی کنند. می توان این کار را به سرعت و با ایمنی انجام داد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 515

به "پشتیبانی ترامپ از الون ماسک برای بازگشایی کارخانه تسلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشتیبانی ترامپ از الون ماسک برای بازگشایی کارخانه تسلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید