یاری بلومبرگ به بایدن صدای ترامپ را درآورد

به گزارش بازی ناتمام، ایسنا نوشت: میلیاردر آمریکایی که خودش از رقابت های نامزدی حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 کنار کشید میخواهد 100 میلیون دلار به کمپین جو بایدن در ایالت فلوریدا یاری کند.

یاری بلومبرگ به بایدن صدای ترامپ را درآورد

به گزارش خبرگزاری رویترز، مایکل بلومبرگ، میلیاردر آمریکایی در حالی این تصمیم را گرفته که گزارش هایی در خصوص درگیر شدن کمپین ترامپ با مسائل اقتصادی مطرح شده اند. در حالی که کمپین بایدن گزارش کرد که ماه گذشته میلادی رکورد جدیدی را با جذب 365 میلیون دلار زده است اما کمپین ترامپ هنوز گزارش جذب یاری های اقتصادی اش در ماه اوت را منتشر نکرده است.

این حمایت اقتصادی هنگفت در مرحله پایانی رقابت انتخاباتی احتمالا صحنه رقابت در فلوریدا را که مرکز آمال ترامپ در انتخاب مجددش برای دور دوم ریاست جمهوری است تغییر می دهد.

بلومبرگ فرماندار سابق نیویورک یک میلیارد دلار بر کوشش هایش جهت کسب نامزدی حزب دموکرات صرف کرد اما ماه مارس به نفع بایدن رقیب اصلی ترامپ کنار کشید.

ایالت فلوریدا یکی از ایالت های احتمالا غیرقابل پیش بینی در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری و یکی از پرهزینه ترین مواضع رقابتی در کمپین های انتخاباتی است.

در این راستا، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در یک رشته توییت از دلیل این حمایت هنگفت مایکل بلومبرگ از کمپین بایدن سوال کرد. او نوشت: در دنیا تکنولوژی بدون دقت چرا هیچ فردی مینی بلومبرگ را به چالش نمی کشد؟ این مسائل خیلی عادی هستند.

او در توییت دیگری نوشت، بلومبرگ بعد از این که در دوره نامزدی حزب دموکرات شکست خود باید از سیاست کنار بکشد.

ترامپ اضافه نمود: مینی مایک بعد از این که دو میلیارد دلار صرف رقابت ها کرد به سیاست دموکرات ها سرانجام داد او بدترین و کمترین عملکرد را در مناظره های تاریخ ریاست جمهوری داشت.

رئیس جمهوری آمریکا اشاره نمود: جو بایدن خوابالو 47 سال را در سیاست گذراند در حالی با افرادی اسپانیایی الاصل رفتار وحشتناکی دارد. امروز روی دوستدار کاسترو برنی سندرز برای یاری کردنش حساب باز می نماید. این هرگز سودی نخواهد داشت!

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 705

به "یاری بلومبرگ به بایدن صدای ترامپ را درآورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری بلومبرگ به بایدن صدای ترامپ را درآورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید