یاری 300 میلیارد تومانی دولت برای تکمیل پروژه کمربندشمالی کرج

به گزارش بازی ناتمام، نماینده عالی دولت در استان البرز از تحقق مشارکت دولت در تکمیل پروژه کمربند شمالی کرج به عنوان مکمل پروژه ادامه آزادراه همت در البرز، اطلاع داد.

یاری 300 میلیارد تومانی دولت برای تکمیل پروژه کمربندشمالی کرج

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از ایسنا، عزیزالله شهبازی چهارشنبه 21 خرداد در نشستی که با حضور معاون فنی، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه وبودجه کشور و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کرج برگزار گردید، گفت: پس از پیگیری های صورت گرفته مقرر شد که دولت به جز اعتبار 100 میلیارد تومانی که برای پل B یک در نظرگرفته بود، اکنون 300 میلیارد تومان اعتبار نیز در قالب اوراق و اسناد برای تسریع در تکمیل کمربند شمالی کرج اختصاص دهد.

نماینده عالی دولت در استان البرز ادامه داد: با توجه به رویکرد رئیس جمهور محترم مبنی بر ضرورت تکمیل پروژه های نیمه کاره و مهم کشور در انتها دولت، این اقدام انجام شد.

شهبازی گفت: کمربند شمالی کرج مکمل پروژه ادامه آزادراه شهید همت است که توسط شهرداری کرج شروعشده و اکنون نیز توجه ملی برای تکمیل آن معطوف شده است.

  • موافقت دولت با مشارکت در تکمیل کمربند شمالی کرج

وی اضافه کرد: محورهای البرز بار ترافیک 14 استان کشور را متحمل می شوند ازاین رو اهمیت ملی دارند بنابراین باید برای تقویت و ارتقا زیرساخت های راه سازی استان تدابیر لازم اتخاذ گردد.

استاندار البرز عنوان نمود: بر این اساس پس از به ثمر نشستن قطعه اول آزادراه تهران-شمال، ادامه آزادراه شهید همت در البرز، تعریض بخشی از آزادراه تهران-کرج و راه اندازی قطار برقی کرج-هشتگرد بعد از سال ها انتظار و مطالبه مردم؛ اکنون درصدد ایجاد تسهیلات لازم برای تکمیل کمربندشمالی کرج، راه هشتگرد- طالقان و بهره برداری از کنارگذر جنوبی البرز هستیم تا سفر امن و راحت برای مردم کشور و آرامش خاطر و جاده هایی با کمترین ترافیک را برای مردم البرز به ارمغان بیاوریم.

در این نشست عدل، معاون فنی، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه وبودجه کشور نیز ضمن استماع گزارش شهرداری کرج از فرایند پیشرفت پروژه کمربندشمالی کرج بر ضرورت ارائه برنامه دقیق از سوی شهرداری کرج تأکید کرد و از موافقت دولت برای مشارکت در این پروژه اطلاع داد.

وی گفت: این پروژه توسط شهرداری کرج شروع شده بود و از ابتدا نیز قرار نبود دولت مشارکت کند ولی به دلیل اهمیت این آزادراه به عنوان مکمل ادامه آزادراه شهید همت در البرز و پیگیری های صورت گرفته از سوی استاندار البرز، اعتبار لازم برای تسریع در تکمیل پروژه اختصاص یافت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 555

به "یاری 300 میلیارد تومانی دولت برای تکمیل پروژه کمربندشمالی کرج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری 300 میلیارد تومانی دولت برای تکمیل پروژه کمربندشمالی کرج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید