راز 2 قتل در سینه مرد آدمکش

به گزارش بازی ناتمام، پرونده مرد جنایتکار که به اتهام قتل به قصاص محکوم شده با درخواست وی برای مشخص تکلیف در پرونده اش بزودی بررسی خواهد شد.

راز 2 قتل در سینه مرد آدمکش

به گزارش ، حدود 7 سال قبل زنی با حضور در اداره پلیس مدعی شد شوهرش سیامک مرتکب قتل شده است. او در توضیح ماجرا گفت: شوهرم 12 سال قبل دوستش به نام هادی را به قتل رسانده است. اما از آنجایی که من از شوهرم می ترسیدم در همه این سال ها راز قتل را مخفی نگه داشتم، اما حالا که از او جدا شده ام و بچه هایم هم بزرگ تر شده اند، تصمیم گرفتم این راز را فاش کنم. شوهرم آن موقع مرا تهدید کرده بود که اگر راز قتل دوستش را به کسی بگویم مرا هم می کشد. من هم به خاطر حفظ جانم و اینکه بچه هایم کوچک بودند به کسی چیزی نگفتم. بعد از آن هم چند باری خانواده هادی سراغ پسرشان را از همسرم گرفتند، اما سیامک هربار آن ها را دست به سر کرد و ادعا کرد که از او خبری ندارد. به این ترتیب پرونده هادی در میان پرونده افراد گمشده قرار گرفت.

پس از اظهارات این زن، پلیس پرونده ها را مورد بررسی قرار داد و مشخص شد که او درباره پرونده مفقودی هادی درست گفته است و در ادامه سیامک بازداشت شد.

وی در ابتدا منکر ادعا های همسرش شد و کار او را انتقام جویی خواند، اما در ادامه دختر متهم نیز حرف های مادرش را تأیید کرد و گفت: پدرم من را هم تهدید کرده و گفته بود من دو نفر را کشته ام و بازهم می توانم آدم بکشم. پدرم مدعی بود به جز هادی فرد دیگری به نام شهریار را هم کشته است. این درحالی بود که وقتی مأموران درباره شهریار تحقیق کردند متوجه شدند که او هم 20 سال قبل کشته شده، اما راز قتل او هیچگاه فاش نشده بود.

پس از آن سیامک دوباره مورد بازپرسی قرار گرفت و در نهایت اتهام قتل هادی را پذیرفت و گفت: من و هادی سال ها با هم دوست بودیم. او بنگاهدار بود و همه کار های ملکی من را انجام می داد تا اینکه یک روز متوجه شدم به همسرم نظر دارد. به همین خاطر او را کشتم و با کمک برادرم دفنش کردیم.

با اعترافات سیامک، برادرش سیاوش هم بازداشت شد، اما بعد از اینکه ثابت شد برادرش در قتل دست نداشته آزاد شد و متهم این بار انگشت اتهام را به سمت همسرش گرفت و گفت: هادی به زنم نظر داشت به همین خاطر او را به خانه کشاندیم و همسرم او را کشت و من جسدش را در چاهی انداختم.

این بار همسر متهم مورد بازپرسی قرار گرفت و گفت: ادعای همسرم دروغ است. هادی مرد محترمی بود و نمی دانم شوهرم چرا چنین حرفی زده است. ضمن اینکه من اصلاً از ماجرای قتل خبرنداشتم تا زمانی که خودش موضوع را به من گفت.

در نهایت سیامک به اتهام قتل هادی و شهریار در زندان ماند و کیفرخواست علیه او صادر شد. در جلسه رسیدگی که در شعبه 113 وقت دادگاه کیفری استان تهران برگزار گشت، خانواده هر دو قربانی درخواست قصاص کردند.

در ادامه سیامک به جایگاه رفت و گفت: من در قتل شهریار نقشی نداشتم، هادی او را کشته است. یک روز من و هادی و شهریار به سمت جاجرود می رفتیم. من در ماشین خواب بودم که با صدای داد و فریاد شهریار بیدار شدم و دیدم هادی روی او بنزین ریخته و در حال سوختن است وقتی پرسیدم چرا این کار را کردی گفت حقش بود. من سعی کردم شهریار را نجات بدهم، اما هادی جلوی من را گرفت و گفت اگر این کار را بکنی تو را هم می کشم. چند سال بعد از این ماجرا هم متوجه شدم هادی عاشق همسرم شده که او را در جایی خلوت به قتل رساندم بعد هم جسد را در چاهی انداختم.

بعد از اظهارات متهم و با توجه به اینکه درباره قتل شهریار علیه او مدرکی نبود از این قتل تبرئه، اما در قتل هادی مجرم شناخته و با درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شد. قضات دیوان عالی کشور حکم صادره را تأیید کردند و نام سیامک در میان محکومان به قصاص قرار گرفت. مدتی بعد وقتی او را برای اجرای حکم پای چوبه دار بردند بعد از درخواست های متهم، اولیای دم قبول کردند در ازای دریافت مبلغی پول و اسنادی که از مغازه پدرشان به سرقت رفته است، اعلام گذشت کنند. متهم نیز پول را تهیه کرد، اما مدعی شد اسناد در دست او نیست و نمی تواند آن ها را پس بدهد. با این حال اولیای دم نیز دیگر برای اجرای حکم پیگیری نکردند تا اینکه 7 سال بعد از آن متهم با ارسال نامه ای به دادگاه خواستار اعمال ماده 429 شد. او گفت 7 سال است در زندان بلاتکلیف هستم و درخواست دارم با توجه به اینکه اولیای دم پرونده را پیگیری نمی کنند، دادگاه تکلیف من را روشن کند. این درخواست بزودی در شعبه 10 دادگاه کیفری استان تهران مورد بررسی قرار می گیرد.

منبع: ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1118

به "راز 2 قتل در سینه مرد آدمکش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز 2 قتل در سینه مرد آدمکش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید