مقالات گردشگری

خبرنگاران مراقبین بهداشت مدارس برای مقابله با کرونا توجیه شده اند

تهران- خبرنگاران- معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: مراقبین بهداشت مدارس در خصوص ویروس کرونا کاملا توجیه شده اند و مدیران مدارس به وسیله انجمن اولیا و مربیان و برگزاری جلساتی با حضور والدین در مدارس درباره کرونا به خانواده ها اطلاع رسانی...

19 فروردین 1399

وزیر بهداشت از بیمارستان بوعلی سینا ساری بازدید کرد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر به مازندران، از بیمارستان بوعلی سینای ساری بازدید کرد.

18 فروردین 1399

ورود آزاد کرونا به استرالیا به وسیله توریستهای کره جنوبی و ژاپن، محدودیت برای ایرانی ها

در حالی که مسافران کره جنوبی، ژاپن و ایتالیا هیچ محدودیتی برای سفر به استرالیا ندارند، مقامات این کشور سفر مسافران ایرانی به استرالیا را ممنوع نموده اند.

18 فروردین 1399

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا برگزار گردید

شامگاه پنجشنبه جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا به ریاست معاون اول رئیس جمهور در ساختمان وزارت بهداشت برگزار گردید.

16 فروردین 1399

روح درکالبدنیمه جانزنجان روددمیده می شود، بازگشت دوباره به زندگی

خبرنگاران-گروه استان ها: زنجان رود که سال ها در ناخوشی به سر می برد با تدبیر مسئولان این روزها جانی دوباره گرفته و به امید رونق، نفس های تازه ای می کشد.

15 فروردین 1399

بخش خصوصی در پروژه های شهری زنجان سرمایه گذاری می کند

جواد رحمتی در گفتگو با خبرنگاران، جذب سرمایه گذار و ایجاد درآمدهای پایدار برای استان از این طریق را جزو اولویت های کاری برشمرد و خاطر نشان کرد: شهرداری های شهرهای تابعه استان پروژه های دارای قابلیت سرمایه گذاری را برای معرفی به بخش خصوصی آماده کرده...

15 فروردین 1399

اجرای حکم قضائی در مورد درختکاری محدوده حریم تخت جمشید

خبرنگاران/فارس مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مرودشت از اجرای حکم قضایی در خصوص اراضی تغییر کاربری و درختکاری شده محدوده حریم تخت جمشید خبر داد.

14 فروردین 1399

زنی که ثابت کرد کار مردانه و زنانه ندارد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی او برعکس تمامی بچه هایی که دوست داشتند پزشک، خلبان یا معلم شوند، از همان بچگی به ماشین های سنگین علاقه داشت و نشستن پشت فرمان تریلی، آرزوی قلبی او بود، اما این آرزو با بزرگ شدن او نه تنها رنگ نباخت، بلکه روز به روز قوت هم گرفت....

14 فروردین 1399

موزه فسیل در خراسان جنوبی راه اندازی می شود

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی با بیان اینکه به زودی تعداد موزه های استان به 15 موره افزایش می یابد گفت: به زودی خانه فروتنی بیرجند تبدیل به موزه فسیل یکی از بزرگترین موزه های فسیل کشور می شود.

14 فروردین 1399

ماکرون درخصوص شیوع کرونا در فرانسه هشدار داد

رئیس جمهور فرانسه در بازدید از بیمارستانی در پاریس، ویروس جدید کرونا را یک بحران دانست و در مورد انتشار قریب الوقوع آن در این کشور هشدار داد.

14 فروردین 1399

ایجاد اقامتگاه های بوم گردی ایمن سازی جوامع محلی را به دنبال دارد

خبرنگاران/قزوین مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین گفت: ایجاد اقامتگاه های بوم گردی عینی ترین راه چاره توسعه گردشگری روستایی و جذب مسافر در فضاهای بومی و طبیعی است.

13 فروردین 1399

هتل داران تهرانی پول مسافران را کامل برگردانند

رئیس اتحادیه هتل ها و هتل آپارتمان ها گفت: مسافرانی که در تهران هستند، می توانند بدون کسر مبلغی، پول خود را از هتل ها پس بگیرند.

11 فروردین 1399

هتل های ایران بهتر از پاریس شده است

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی کشور با اشاره به نقاط ضعف گردشگری اروپا از بهتر شدن هتل های ایران نسبت به هتل های پاریس اطلاع داد و گفت: سفر به ایران 12 ماهه است و نباید سفر به ایران در چند ماه و فصل خلاصه گردد، زیرا ایران بسیار امن است.

9 فروردین 1399

تاریخچه سقاخانه اسماعیل طلایی در صحن انقلاب، چرا این نام بر این مکان نهاده شده است؟

همزمان با شیوع ویروس کرونا و کم شدن سفرها در سطح کشور به نقاط مختلف حرم مطهر رضوی سر زده و قصد داریم به وسیله خواندن سطور مختلف فرشته خیال در آن حریم امن به پرواز درآوریم.

7 فروردین 1399

20درصد نفت و گاز کشور در کهگیلویه و بویراحمد فراوری می گردد، عمق محرومیت در استان زیاد است

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 20درصد نفت و گاز کشور در شهرستان های گچساران و بهمئی این استان فراوری می گردد.

2 فروردین 1399

افزایش سهم بخش خصوصی در توسعه صنعت گردشگری کردستان

به گزارش خبرنگاران، محسن علوی در تبادل نظر با خبرنگاران ضمن اشاره به مهمترین برنامه های استان کردستان برای ایام تعطیلات خاتمه فصل، مطرح نمود: ستاد اجرایی خدمات سفر به ریاست استاندار کردستان در قالب استانی و شهرستانی فعال شده است و در قالب 6 کمیته از...

1 فروردین 1399

معافیت فعالان عرصه تولید صنایع دستی از پرداخت مالیات

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از معافیت مالیاتی فعالان عرصه تولید صنایع دستی خبر داد.

1 فروردین 1399

132 خانه مسافر در بوشهر پلمب و تعطیل شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر از پلمب و تعطیلی 132 مورد خانه مسافر مبله اطلاع داد و اضافه کرد: طی چند روز اخیر بعضی از افراد، خانه شخصی خود را به مسافران اجاره داده بودند.

29 اسفند 1398

کافه نادری تهران، بخشی از حافظه روشنفکری ایران

نشستن در کنج دنج جایی که کسی مزاحم آدم نگردد و بتوان در این محیط یک نوشیدنی خنک در گرمای تابستان میل کرد و یا مزه تلخ قهوه را با بوی دلپذیر آن مزه مزه کرد، یکی از مزایای عصر مدرن به حساب می آید که می گردد برای مدتی از همه افکار شلوغ و درهم این زندگی ماشینی...

27 اسفند 1398

فرصت در کنار خانواده بودن ، ماندن در خانه و رمز سلامتی

خانه و خانواده دو واژه نام آشنا که زندگی ماشینی باعث کمرنگ شدن این مفاهیم در جامعه شده است اما این روزها شاهد احیا و تقویت فرصت با هم بودن هستیم.

25 اسفند 1398
تعداد: (69)