سفر به آلمان و جاذبه های گردشگری آلمان

به گزارش بازی ناتمام، در این مقاله 9 تا از برترین مکان هایی که در برلین آلمان حتما باید ببینید را فهرست کردیم و تجربه هایمان را برایتان بازگو نموده ایم. به عنوان یک توریست در سفر به آلمان حتما بهجاذبه های توریستی آلمانو یا اماکن دیدنی آلمانبروید و از شگفتی های آن ها لذت ببرید.

سفر به آلمان و جاذبه های گردشگری آلمان

باغ وحش برلین، آلمان

قدیمی ترین باغ وحش آلمان که از جاذبه های گردشگری آلمان است، در سال 2007 با تولد توله خرس قطبی کنوت به معروفیت دنیای رسید. این باغ وحش حدود 14000 حیوان دیگر را نگه داری می نماید که از جمله می توان به کرگدن و خرس های پاندا فوق العاده نادر اشاره نمود و در سفر به آلمان می تواند مد نظر قرار گیرد.

گالری سمت شرقی

قطعا این مکان به این علت الان وجود دارد که بسیاری از بقایای اصلی دیوار برلین وجود ندارد. طولانی ترین بخش (0.75 مایل یا 1.3 کیلومتر) دیوار برلین هنوز پا بر جا است اما گالری رو باز شرقی از سال 1990 با 106 نقاشی دیواری به وسیله هنرمندانی از 21 کشور دنیا فعالیت خود را ادامه داده است و از اماکن تماشای آلمان به شمار میرود.

Gemäldegalerie

مجموعه ای برجسته از شاهکارهای اروپایی رمبرندس بیشتر از هر جای دیگری در دنیا در مجتمع فرهنگی مدرنیستی نزدیک پتسامر پلاتز وجود دارد. نکته : می توان از بلیط خود به صورت رایگان برای پذیرش در همان روز در سه موزه کالتفورم دیگر بهره ببرید.

محل بازرسی هوس ام چارلی

موزه های خصوصی تنش های سیاسی جنگ سرد با برلین را به عنوان نقطه اصلی خود قرار داده اند. این مکان بعلاوه شامل داستان های تماشای فرار از شرق به غرب است.

موزه یهودی

یک حرکت و سیر و تحول قاطع در تاریخ یهودیان برلین. تاریخ یهودی های برلین در آلمان به روزگار رومیان برمی گردد. این ساختمان ستاره ای مجذوب نماینده به وسیله دانیل لیبسکیند ساخته شده است.

موزه پرگامون

سینه دزدان دریایی گنجینه ای ارزشمند از تمدن های باستانی است. نقاط مهم عبارتند از : محراب پرگامون، دروازه ایشتار از بابل و نماد خارجی مشتات، کاخ خلیفه از اردن.

پستادامر پلتز

پستادامر پلتز منطقه شهری جدیدی است که در آن دیوار برلین قرار داشت. در این مکان تئاتر، هتل ها، بارها، مغازه ها و موزه های زیادی وجود داشت. نکته : سریع ترین سواری اروپایی را برای تماشا پنت بگیرید و مثل پرنده حرکت کنید.

ریشاستگ

ریشاستگ نمادی مجذوب نماینده از هر دو شهرک و مقامات منتخب نژاد نرماندی است. این مکان به صورت گنبدی در 1894 و به عنوان ساختمان مجلس آلمان طراحی شده است. یک استعاره کامل برای اینکه چگونه دموکراسی باید عمل کند.(کریس ساندهمن)

شلوس شارلوتنبورگ

کاخ سلطنتی پروس با اتاق های مبله، از هنر و مصنوعات با ارزش بسیاری برخوردار است. این مکان شامل پارکی بزرگ و چشم اندازهایی رمانتیک با حوضچه کپور می گردد که در درونش کاخ های کوچکتر متنوع و یک مقبره نیز یافت می گردد. نکته: جمعیت انبوه به خصوص در آخر هفته ها این مکان را پر می نمایند.

منبع: همگردی
انتشار: 16 دی 1401 بروزرسانی: 16 دی 1401 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1675

به "سفر به آلمان و جاذبه های گردشگری آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر به آلمان و جاذبه های گردشگری آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید