فیلم هایی که شخصیت های منفی در آن پیروز شدند

به گزارش بازی ناتمام، اغلب اوقات، انتظار داریم که شخصیت های مثبت فیلم های سینمایی پیروز ماجرا باشند، اما در بعضی موارد شخصیت های منفی پیروز می شوند.

فیلم هایی که شخصیت های منفی در آن پیروز شدند

به گزارش نقل از فهرست ورس، با توجه به این که هالیوود پیوسته نسخه های بی شماری از فیلم ها را می سازد که سرانجام مشابهی دارند و تنها نام ها، بازیگران و عوامل آن متفاوت هستند، یافتن یک فیلم نو و تازه که در آن شخصیت شرور کاریزماتیک وجود داشته باشد و در اهداف خود پیروز گردد سخت است که در واقع، قصد داریم در این جا، به فیلم هایی اشاره کنیم که شر بر خوبی پیروز می گردد و این اتفاق در آن ها می افتد.

مردان چوب کبریتی

روی والر، یک جاعل و کلاهبردار است که هنگام از راه رسیدن دخترش تصمیم می گیرد به همراه همدستش به نام فرانک، فعالیت مجرمانه خود را انجام دهد.

والر در کارش ماهر، اما به شدت وسواسی و روان پریش است و به پیشنهاد دکتر خود با دخترش که تا به امروز او را ندیده دیدار می نماید، اما در سرانجام ماجرا او متوجه می گردد که دخترش را در دوران نوزادی از دست داده و همدستش با جا زدن، او را فریب داده است.

سکوت بره ها

یک مامور جوان اف بی آی ماموریت پیدا می نماید که با یک قاتل سریالی خونسرد و بی رحم به نام هانیبال لکتر همکاری کند تا یک قاتل سریالی دیگر به نام بوفالو بیل را پیدا نمایند.

بوفالو بیل، قربانیان خود را به شکل های بی رحمانه ای به قتل می رساند. مامور اف بی آی می تواند بیل بوفالو را پیدا کند و او را به قتل برساند، اما از طرف دیگر، هانیبال لکتر که خودش هم یک قاتل خطرناک است از سلولش فرار می نماید.

باشگاه مشت زنی

در این فیلم سینمایی یک شخصیت نامتعادل به نام تایلر داردن، با یک فرد دیگر که او هم از نظر ذهنی، شرایط مناسبی ندارد همکاری می نماید. این دو تصمیم می گیرند که یک باشگاه مبارزه مخفیانه ایجاد نمایند و به کسانی که بی خواب هستند برای خوابشان البته به نحوی خشونت آمیز یاری گردد. اما با همراهی داستان متوجه می شوید که شخصی به نام تایلر داردن وجود خارجی ندارد و در واقع حاصل تخیلات شخصیت اصلی داستان بوده است و در حالی که او، داردن را مقصر تمامی اتفاقات می داند تمامی ساختمان های شهر با بمب های کار گذاشته شده نابود می شوند.

هفت

دو کارآگاه جنایی در پی یک قاتل هستند که قربانیان خود را از بین کسانی که هفت گناه کبیره را مرتکب شده اند انتخاب می نمایند و اغلب روش های ترسناکی را برای کشتن آن ها انتخاب می نمایند.

او چند مورد دیگر قتل انجام می دهد تا اینکه خودش را به پلیس تحویل می دهد و مدعی می گردد دو نفر را در جایی دیگر پنهان نموده است. اما او با کشتن یک نفر دیگر باعث می گردد که کارآگاه به وی شلیک کند و اگرچه قاتل می میرد، اما او به هدف نهایی خود می رسد و هفت نفر بر اساس گناه کبیره کشته می شوند.

مظنونین همیشگی

بعد از سرقت یک کامیون، یک گروه پنج نفره از سارقان دستگیر می شوند تا از آن ها بازپرسی گردد. هیچ کدام از آن ها گناهکار شناخته نمی شوند و آزاد می شوند، اما پس از این ماجرا تصمیم می گیرند که یک عملیات انتقام از پلیس را با همکاری با یکدیگر اجرا نمایند. در طول این ماموریت، 27 نفر کشته می شوند و تنها دو نفر باقی می مانند که یکی از این بازمانده ها، یک فرد معلول به نام وربال کینت است که داستان را برای مامور پلیس تعریف می نماید و در ادامه، معین می گردد که کینت، در واقع خودش را به معلولیت زده است و او مسبب تمامی ماجراهاست و کینت، در سرانجام فیلم هم از دست پلیس فرار می نماید.

منبع: Listverse

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1272

به "فیلم هایی که شخصیت های منفی در آن پیروز شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم هایی که شخصیت های منفی در آن پیروز شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید