یخ زده 2 باکس آفیس شکرگزاری را گرفت

به گزارش بازی ناتمام، محصول جدید کمپانی دیزنی در حالی باکس آفیس روز شکرگزاری را در اختیار گرفت که توانست در همین زمان فروشش را به 200 میلیون دلار برساند.

یخ زده 2 باکس آفیس شکرگزاری را گرفت

به گزارش گروه فرهنگی بازی ناتمام به نقل از ورایتی، فیلم یخ زده 2 در باکس آفیس آمریکای شمالی آتش بازی به راه انداخته و تنها در نخستین هفته فروش خود 200 میلیون دلار کسب کرد.

این فیلم انیمیشن محصول دیزنی در روز پنجشنبه که روز تعطیلات شکرگزاری در ایالات متحده بود 14.7 میلیون دلار از 4440 سالن سینما کسب کرد که فاصله بسیار کمی با رکورد فروشی بود که در سال 2013 توسط فیلم بازی های گرسنگی: دریافت آتش در روز شکرگزاری به ثبت رسیده بود. با این حال تخمین زده می گردد که فروش یخ زده 2 تا خاتمه بازه تعطیلات پنج روزه آمریکا که یکشنبه به خاتمه می رسد 135 میلیون دلار باشد که رقمی رکوردشکن و 25 میلیون دلار بیشتر از بازی های گرسنگی است.

فیلم کمدی راز قتل چاقو ها بیرون یا چاقوکشی محصول لاینزگیت با نقش آفرینی کریستوفر پلامر، دنیل کرگ، کریس اوانز، آنا د. آرماس، مایکل شنون و جیمی لی کرتیس هم توانست در مولتی پلکس ها عملکرد قدرتمندی از خود نشان بدهد و در روز شکرگزاری 6.2 میلیون دلار بفروشد. تخمین زده می گردد فروش کل این فیلم از 3391 سالن سینما تا خاتمه تعطیلات پنج روزه 45 میلیون دلار باشد که بیش از دو برابر پیش بینی های اولیه فروش 20 میلیون فیلم است.

با توجه به اینکه آمار فروش تا خاتمه یکشنبه هنوز نهایی نشده، تخمین زده می گردد که دو فیلم برای کسب مقام سوم رقابت نزدیکی داشته باشند.

انتظار می رود که در خاتمه تعطیلات پنج روزه فیلم روزی زیبا در محله محصول سونی بتواند از 3325 سالن سینما چیزی حدود 21 میلیون دلار بفروشد و بعد از آن فیلم فورد مقابل فِراری محصول دیزنی و فاکس قرار بگیرد که فروشی معادل با 20 میلیون دلار از 3585 سالن داشته باشد. به این ترتیب فیلم فورد مقابل فراری با فروشی معادل حدود 82 میلیون دلار در 17 روز نخست خود به آخر هفته تعطیلات خاتمه می دهد.

فیلم درام رمانتیک کوئین و اسلیم محصول یونیورسال با نقش آفرینی دنیل کالویا و جودی ترنر-اسمیت توانست در روز شکرگزاری با نمایش در 1690 سالن سینما 2.4 میلیون دلار بفروشد و تخمین زده می گردد در خاتمه تعطیلات پنج روزه فروش آن به 15 میلیون دلار برسد. ملینا ماتسوکاس این فیلم را بر پایه فیلمنامه ای از لینا ویث کارگردانی نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 71

به "یخ زده 2 باکس آفیس شکرگزاری را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یخ زده 2 باکس آفیس شکرگزاری را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید