با ویژگی های رفتاری متولدین هر ماه آشنا شوید

به گزارش بازی ناتمام، خبرنگاران : متولدین ماه های مختلف سال راز های رفتاری متفاوتی دارند.

با ویژگی های رفتاری متولدین هر ماه آشنا شوید

در این مطلب سعی داریم شما را با راز های رفتاری متولدین ماه های مختلف سال آشنا کنیم.

به گزارش خبرنگاران، شما متولد هر ماهی که باشید تعدادی خصوصیات خوب دارید که از نظر بقیه بسیار مجذوب نماینده هستند، و بیشتر این خصوصیات در بین متولدین یک ماه مشترک است.

شاید تا به حال با خودتان فکر می کردید که کاش در ماه دیگر متولد می شدید و ویژگی خاص آن ماه را داشتید تا بتوانید شرایط را بهتر کنترل کنید.

در ادامه به شما شرح می دهیم که ماه های مختلف هر کدام چه ویژگی بارزی دارند که شاید دیگران حسرت آن را بخورند و یا حتی به دلیل این رفتار شما، جذبتان شوند.

راز های رفتاری متولد فروردین

در کار های خصوصی متولدین فروردین ماه دخالت نکنید، متولدین فروردین ماه در پی ارضای خواسته ها وتوقعات خود هستند و در این زمینه، بسیار خودمحور و خودبین به شمار می آیند. هرگز نگذارید متولدین فروردین ماه به راحتی دل شما را به دست آورند وگرنه به همان آسانی نیز شما را از دست خواهند داد و تا ابد فراموش تان مینمایند. آن ها به سمت افرادی جذب می شوند که شخصیتی مستقل و آزاده از خود بروز دهند و هر روز برای آن ها به منزله آغازی تازه است، پس خودتان را آماده روبروه با هر واکنش غیرمنتظره از سوی آن ها کنید.

در مقابل آنها، سربلند و مغرور ظاهر شوید و همیشه آن ها را تحسین کنید و به وجودشان افتخار نمایید. هرگز مزاحم آن ها نشوید و در کار های خصوصیشان دخالت نکنید و آن ها را مورد انتقاد قرار ندهید؛ دوستانشان را بپذیرید و از آن ها خرده نگیرید. هرگز از متولد فروردین ماه پول قرض نگیرید و اگر به درخواست های آنها، پاسخ منفی دهید، باید منتظر مشاهده واکنش هایی بسیار تند و غیرمنطقی از سوی آن ها باشید.

راز های رفتاری متولد اردیبهشت

حس حسادت اردیبهشتی ها را تحریک نکنید؛ متولدین اردیبهشت تابع احساسات و عواطف درونیشان هستند و در عین حال به احساسات طرف مقابلشان نیز احترام کامل میگذارند از این رو، همسران آن ها بسیار خوشبخت خواهند بود. آن ها عاشق مواد غذایی هستند و غذا خوردن، برای آن ها بسیار محترم است، پس تا جای ممکن، غذا های مورد علاقه شان را بپزید. برای راه یافتن به قلب آن ها محیطی خیال انگیز به همراه یک موسیقی رمانتیک و آرام و چند شمع در گوشه ای فراهم آورید و محبت کردن و لی لی به لا لا گذاشتن آن ها را هرگز نباید فراموش کنید.

آن ها همیشه و در همه حال به یاد دوستانشان هستند و هر گز نمیگذارند که آن ها به حال خود رها شوند پس، شما هم در همه حال حامی و یاور آن ها باشید. آن ها بسیار سخاوتمند هستند، به خصوص نسبت به همسر و عزیزانشان، پس انتظار گرفتن هدایای متعدد را از سوی آن ها داشته باشید. بی جهت و ناخالصانه آن ها را تحسین نکنید؛ آن ها در هنگام آغاز ارتباط، بسیار کند و تدریجی پیش میروند پس اگر صبر و حوصله به خرج دهید، با صمیمیت و محبت عمیق و خالصانه و ابدی آن ها روبرو خواهید شد.

هرگز و تحت هیچ شرایطی، به آن ها دروغ نگویید، آن ها هیچ وقت نمیتوانند افراد دروغگو را ببخشند. آن ها افرادی وابسته و احساساتی هستند و همسری مثل خود میخواهند؛ هرگز آن ها را به اجبار وادار به گرفتن تصمیم نکنید وگرنه تبدیل به افرادی لجوج و بسیار سرسخت میشوند. اردیبهشتی ها زمانی ارتباطی را آغاز مینمایند که مطمئن باشند که تا ابد آن را حفظ خواهند کرد؛ هرگز و تحت هیچ شرایطی حس حسادت آن ها را تحریک نکنید وگرنه تا ابد آن ها را از دست خواهید داد.

راز های رفتاری متولد خرداد

خردادی ها به سمت افرادی فرهیخته جذب میشوند؛ متولدین خردادماه از راه های عجیب و پیش بینی نشده، در پی ارضای خواسته های خود و دستیابی به محبت هستند. آن ها از داشتن دوستان متعدد و ارتباطات متفاوت به وجد می آیند. برای راه یافتن به قلب آنها، باید سخت کوشش کنید، چون آن ها از دست و پنجه نرم کردن با هر چالشی لذت وافر میبرند؛ آن ها ذاتا به سمت افراد فرهیخته و صاحب نظر جذب میشوند.

آن ها از مصاحبه های طولانی شب هنگام لذت میبرند. اگر مایلید ارتباطتان را با آن ها حفظ کنید، باید گاه و بیگاه آن ها را به حال خود رها کنید و در حقیقت، آن ها را از آزادی طبیعی شان محروم نسازید. همیشه چیز های تازه و تازهی برایشان فراهم آورید تا دچار یکنواختی در یک ارتباط نشوند، در غیر این صورت به محض کسل شدن از طرف مقابلشان دل زده میشوند و بیدرنگ، آن ارتباط را قطع مینمایند. زمانیکه آن ها با شما حرف میزنند، مخاطب خوبی برایشان باشید؛ از پیروی از آداب قدیمی و کهنه دست بکشید و در عوض با جریان نوین روز پیش بروید تا همیشه در قلبشان جای خاصی داشته باشید.

راز های رفتاری متولد تیر

تحت هیچ شرایطی متولد تیر ماه را دست نیندازید؛ متولدین تیر ماه برای ارضای خواسته خود در پی عشق و محبت خالص، حقیقی و ابدی هستند. آن ها از دریافت گل و هدایای مختلف لذت زیادی میبرند؛ به آن ها توجه زیادی نشان دهید؛ ان ها از این که ساعات طولانی را با همسر یا عزیزانشان در محیطی صمیمی و گرم سپری نمایند، خیلی به وجد می آیند. آن ها عاشق خانه و خانواده شان هستند؛ همیشه تاریخ های مهم مثل سالگرد تولد، ازدواج یا اولین روز آشنایی تان را به یاد داشته باشید و به آن ها هدیه بدهید. آن ها دوست دارند مورد عشق و علاقه کامل طرف مقابلشان قرار بگیرند پس به آن ها عشق بی قید و شرط بورزید و محبت کنید.

آن ها از دریافت کارت های تبریک در مواقع مختلف لذت میبرند؛ هرگز و تحت هیچ شرایطی، آن ها را دست نیاندازید و مسخره شان نکنید، چون ممکن است شوخی های شما را خیلی جدی بگیرند و احساساتشان خدشه دار گردد. اگر موقعیت و شرایط مناسب در اختیار آن ها قرار بگیرد، ممکن است بعضی مواقع خاص تبدیل به افرادی فریب کار شوند. آن ها روابط محبت آمیز تدریجی را ترجیح می دهند؛ همیشه به اعضای خانواده آن ها احترام بگذارید تا مورد احترام آن ها قرار بگیرید.

راز های رفتاری متولد مرداد

مردادی ها عاشق دریافت گل، هدیه و توجه هستند؛ متولدین مرداد ماه برای ارضای خواسته های خود مایلند همیشه و تحت هر شرایطی مورد تایید و تحسین قرار بگیرند و محبت و حمایت محض طرف مقابلشان را خواستارند. همیشه اطمینان حاصل کنید که از زیبایی آن ها به حد کافی تعریف و تمجید به عمل می آورید.

آن ها عاشق دریافت گل و هدایای مختلف هستند و مایلند همیشه و در همه حال، کانون توجهات افراد را به خود اختصاص دهند از این رو در یک رستوران، میز ها و جایگاه های وسط را انتخاب مینمایند تا در معرض دید همه قرار داشته باشند. آن ها افرادی بسیار پر جنب وجوش و فعال هستند، از این رو ساعات خوابشان کمتر از حد معمول است. در کنار آن ها تا جای ممکن مطیع و فرمان بردار باشید چرا که آن ها خواستار برخورداری از تسلط کامل در یک ارتباط هستند.

آن ها از برقراری ارتباطات متعدد لذت میبرند و اهل معاشرت و مصاحبه با اطرافیان هستند، ولی دوست ندارند که طرف مقابلشان را در چنین وضعیتی مشاهده نمایند. همیشه به آن ها ابراز علاقه کنید و بگویید که چقدر برایتان ارزشمند هستند، چون اگر به آن ها بی اعتنایی و بی توجهی نشان دهید، بی درنگ با طغیان های بی امان و غیرقابل کنترل آن ها روبروه می شوید.

همیشه کاری کنید که آن ها در کانون توجهات قرار بگیرند وگرنه احساس حسادت شدیدی به سراغشان می آید. آن ها همیشه از غرور، نخوت و تکبر کاذبی برخوردارند، پس به جای سعی در عوض کردنشان بهتر است این خصیصه شان را به همان شکل بپذیرید و همیشه این احساس را در آن ها تقویت کنید.

راز های رفتاری متولد شهریور

شهریوری ها و یک زندگی آرام و بدون ماجرا؛ متولدین شهریور ماه برای ارضای خواسته های خود با احتیاط کامل، سنجیده، عقلانی و تدریجی عمل مینمایند. آن ها خواستار مشاهده حد کمال در طرف مقابلشان هستند و در کنار آنها، صبر و شکیبایی را یاد خواهید گرفت و به همان شکل با آن ها باید رفتار کنید. از آن جاییکه آن ها از به هم ریختگی، بی نظمی و شلوغی بیزارند باید همیشه محل زندگیشان را تمیز و مرتب نگه دارید.

آن ها فقط خواستار عشق و محبت از سوی عزیزانشان نیستند، باید اطمینان حاصل نمایند که شما صمیمی ترین و برترین دوستشان نیز هستید. هرگز به زور خوراکی ای به آن ها ندهید که دوست ندارند، چون آن ها نسبت به برنامه غذایی و سلامت و تندرستی شان بسیار حساس هستند. آن ها خواستار برخورداری از یک زندگی آرام و بدون ماجرا هستند، از این رو دوست ندارند در کانون توجهات قرار بگیرند.

راز های رفتاری متولد مهر

برای اتخاذ هر تصمیمی به متولد مهر ماه فرصت دهید. متولدین مهرماه برای ارضای خواسته های خود در پی ابراز علاقه های آتشین و صمیمانه هستند و از محیط های رمانتیک و خیال انگیز لذت زیادی می برند. اگر می خواهید راهی به قلب آن ها باز کنید، بایستی مقدار علاقه تان را نسبت به انواع هنر ها و موسیقی افزایش دهید، در این صورت مورد تحسین آن ها خواهید گرفت.

همیشه و در همه حال از آن ها تعریف و تمجید به عمل آورید و قبل از آغاز هر کاری، عقیده و نظر آن ها را بپرسید، چون همیشه و در هر زمینه ای حرفی برای گفتن دارند. آن ها افرادی تعلل ورز و مسامحه کار هستند و گاهی بی جهت امروز و فردا مینمایند و انجام بعضی از کار ها را پشت گوش می اندازند از این رو، در تصمیم گیری ها تا حدی مغرور و متکبر میشوند، ولی بهتر است در این طور مواقع به روی خودتان نیاورید و اعتراضی نکنید. آن ها باید برای گرفتن هر تصمیمی مدت زیادی فکر نمایند و به زمان زیادی در این زمینه احتیاج دارند.

راز های رفتاری متولد آبان

آبانی ها سریع دل بسته و سریع تر دل مینمایند؛ متولدین آبان ماه برای ارضای خواسته های خود گاهی نسنجیده و آنی عمل مینمایند و در واقع، به همان سرعتی که دل میبازند، سریع تر دل مینمایند! آن ها معمولا خواستار عشق در یک نگاه هستند و به سرعت عاشق میشوند. همیشه آماده باشید تا در خصوص عمیق ترین خواسته های درونی، اسرار زندگی و رویا های شخصیتان با آن ها صحبت و گفتگو کنید؛ آن ها خواستار مشاهده شور و شوق وافر در وجودتان هستند.

آن ها عاشق سفر و سرگرمی هستند و اگر پا به پای آن ها پیش نروید، بدون شک ترکتان مینمایند. آن ها در هنگام کار مایلند موسیقی بلندی بشنوند؛ مردان متولد آبان ماه مایلند در طول روز هزاران مرتبه از شما ابراز علاقه ببینند تا خیالشان راحت گردد. هرگز و تحت هیچ شرایطی حس حسادت آن ها را تحریک نکنید وگرنه با واکنشی به مراتب بدتر از سوی آن ها روبرو خواهید شد و به سرعت و قبل از آن که دریابید چه اتفاقی افتاده ترکتان می نمایند. در حقیقت، سریع دل بستن و سریع تر دل کندن، یکی از عادات همیشگی آن ها محسوب می گردد.

راز های رفتاری متولد آذر

متولد آذر ماه عاشق پیاده روی و پیک نیک است؛ متولدین آذر ماه برای ارضای خواسته های خود، در پی یادآوری های مداوم هستند. به آن ها آزادی کامل دهید و هرگز مانع پیشرفت و موفقیت شان نشوید. آن ها از پیاده روی های طولانی در کنار ساحل و منطقه ها خوش آب و هوا و ییلاقی لذت می برند؛ آن ها از سفر های کوتاه و پیک نیکی لذت می برند و مایلند تعطیلات آخر هفته شان را خارج از شهر سپری نمایند. آن ها از افراد سرزنده، پرتحرک، شاد و پرشور خوششان می آید و اگر در کنارشان حالت غمگین و دل مُرده به خود بگیرید، در واقع به دست خود آن ها را فراری داده اید.

آن ها از سربه سر گذاشتن با دیگران لذت میبرند و اهل لطیفه گویی و مزاح هستند، پس شما هم این ویژگی ها را در خود تقویت نمایید. هرگز اشتباهات و خطاهایشان را به خودشان گوشزد نکنید وگرنه به شدت آزرده خاطر و دلخور میشوند. آن ها از فضا های کوچک، محدود و سربسته بدشان می آید؛ هرگز آن ها را با عجله و شتاب زده وادار به انجام کاری نکنید، آن ها برای انجام هر کاری به زمان احتیاج دارند و بایستی با آرامش خاطر کامل هر کاری را صورت دهند.

راز های رفتاری متولد دی

سرقول خود به دی ماهی ها بمانید؛ متولدین دی ماه برای ارضای خواسته های خود ابتدا، بایستی فکر و فکر شان را سر وسامان دهند تا توجه و حواسشان روی موضوع خاصی متمرکز گردد. سر و وضع ظاهری برای آنها، از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است، از این رو برای راه یافتن به قلبشان باید دریابید که چه چیزی را دوست دارند و سپس خود را به آن شکل در آورید. آن ها علاقه شدیدی به کارشان دارند و شما هم بایستی به شغل و پیشه آن ها اهمیت زیادی بدهید.

آن ها خواستار دریافت هدیه هستند، ولی تنها از گرفتن کادو های گران قیمت به وجد می آیند؛ هرگز و تحت هیچ شرایطی اعصابشان را خرد نکنید، چون بسیار خشمگین و بدخلق میشوند و طغیان های عصبانیت شان غیر قابل کنترل است. آن ها در پذیرفتن هر گونه مسئولیت و تعهدی، بسیار کند عمل مینمایند پس صبر و حوصله زیاد به خرج دهید. زمانیکه در کنارشان در جمعی هستید، حسابی مراقب اعمال و رفتارشان باشید، چرا که از خجالت زده و شرمسار شدن در مقابل دیگران بیزارند. همیشه و تحت هر شرایطی سر قولی که با آن ها میبندید بایستید و زیر عهد و پیمانتان نزنید.

راز های رفتاری متولد بهمن

بهمنی ها حساس و نکته سنج هستند؛ متولدین بهمن ماه برای ارضای خواسته های خود، احتیاج به شریکی ماجراجو دارند. آن ها برای پیشرفت و موفقیت به فضای عمل گسترده ای احتیاج دارند وگرنه غمگین و افسرده میشوند. آن ها از درگیر شدن در دلیل ها و معلول ها لذت میبرند پس، طوری عمل کنید که نشان دهید که به این علاقه شان اهمیت میگذارید. آن ها از چیز های پیش بینی نشده و غیرمترقبه لذت میبرند و دوست دارند که گاه و بیگاه غافلگیر شوند؛ آن ها در کل از هر چیز نامتعارف و منحصر به فردی به وجد می آیند.

آن ها از صحبت و مصاحبه لذت می برند، پس در هنگام صحبت شان، آن ها را تشویق به ادامه دادن کنید. نسبت به آن ها خیلی سخت گیر و موشکافانه عمل نکنید وگرنه دست و پای خود را گم مینمایند؛ در عین حال تمایل به پرحرفی و به اصطلاح روده درازی کردن در آن ها وجود دارد. در هنگام صحبت از آن ها حسابی مراقب سخنانی باشید که به زبان می آورید، چون بیش از حد حساس و نکته سنج هستند و هرگز و تحت هیچ شرایطی در پی عوض کردن عقیده آن ها بر نیایید، چون آن ها میتوانند بسیار سرسخت و یکدنده شوند.

راز های رفتاری متولد اسفند

متولد اسفند را به تماشای فیلم اکشن نبرید؛ متولدین اسفند ماه برای ارضای خواسته های خود، به وفور تغییر عقیده میدهند و از این شاخه به آن شاخه میپرند و گاهی اوقات رفیق نیمه راه شما میشوند. آن ها از تماشای تئاتر و بازدید از موزه ها لذت میبرند و این مکان ها در واقع پاتوق مورد علاقه شان محسوب میگردد.

آن ها از تماشای فیلم های سوزناک و رمانتیک به وجد می آیند، از این رو هرگز آن ها را به تماشای فیلم های اکشن و پر زد و خورد نبرید. آن ها هرگز از یافتن نیمه گمشده خود ناامید نمیشوند و تا او را نیابند، دست از کوشش سرسختانه خود بر نمیدارند. تحت هر شرایطی باید با آن ها احساساتی و عاطفی برخورد کنید تا عمیقا آزرده خاطر و دلخور نشوند و هرگز با خشونت با آن ها رفتار نکنید. آن ها علاقه چندانی به حل و فصل مسایل اقتصادی ندارند و ترجیح میدهند که این طور مسایل را به شریک زندگی شان بسپارند و خود از آن دور بمانند.

آن ها افرادی خیال پرداز هستند که به جای زندگی در دنیای مادی، در عالم معنویت به سر میبرند. اگر میخواهید هدیه ای به آن ها بدهید که مورد توجه شان قرار بگیرد، بهتر است چیزی هنری مثل یک تابلوی زیبای نقاشی برایشان خریداری کنید. آن ها مایلند مثل شاهزاده ها زندگی نمایند و به همراه چند شاخه گل رز در حالی که مقابل شان زانو زده اید از آن ها خواستگاری کنید. بله، آن ها مثل سیندرلای قصه ها منتظر شاهزاده ای سوار بر اسب سپید هستند و همیشه خود را در قصر رویاهایشان مجسم می نمایند.

منبع: رکنا
انتشار: 29 بهمن 1400 بروزرسانی: 29 بهمن 1400 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1449

به "با ویژگی های رفتاری متولدین هر ماه آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با ویژگی های رفتاری متولدین هر ماه آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید