برکات برپایی نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران برای اصفهان

به گزارش بازی ناتمام، خبرنگاران/اصفهان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، برپایی نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران را فرصتی مناسب، برای آماده کردن تأسیسات گردشگری، تبادل تجربه، بازاریابی و همچنین معرفی نخستین جشنواره بین المللی صنایع دستی اصفهان دانست.

برکات برپایی نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران برای اصفهان

فریدون اللهیاری در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران امروز افتتاح شده و حضور در آن، فرصت مناسبی است تا بتوانیم تأسیسات گردشگری را آمادۀ دوران پسا کرونا کنیم.

وی ادامه داد: حال و هوای نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی به دلیل شیوع ویروس کرونا نسبت به سال های گذشته متفاوت است و شاید به لحاظ کمّی شاهد حضور پر شور مخاطبان عام نباشیم اما از نظر کیفی بازدیدنمایندگان آن حرفه ای و هدفمند شده اند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان با بیان اینکه پهنه گسترده ای در این نمایشگاه به استان اصفهان اختصاص یافته، اعلام نمود: نمایندگانی از جامعه هتلداران، آژانس داران، همچنین شهرداری اصفهان در این نمایشگاه حضور دارند و هنرمندان رشته های مختلف صنایع دستی استان نیز از این ظرفیت، برای تبادل تجربه با دیگران، همچنین بازاریابی و... استفاده می نمایند.

اللهیاری، توضیح داد: نمایشگاه بین المللی گردشگری صنایع دستی فرصت مناسبی برای معرفی بیشتر نخستین جشنواره بین المللی صنایع دستی است که قرار است سال 1400 به میزبانی شهر اصفهان برگزار به واسطه آن نشان دست خلاق اهدا گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1400 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1069

به "برکات برپایی نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران برای اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برکات برپایی نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران برای اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید