تمهیدات کرونایی بازی استقلال و پرسپولیس اعلام شد

به گزارش بازی ناتمام، معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران تمهیدات کرونایی در نظر گرفته شده برای شهرآورد سرخ آبی های مرکز را تشریح کرد.

تمهیدات کرونایی بازی استقلال و پرسپولیس اعلام شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، حمید رضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران اظهار کرد: پیرو هماهنگی های بعمل آمده و جلسات کمیسیون ورزشی شورای تامین و سازمان لیگ مقرر گشت حضور کلیه عوامل اجرایی و تیم ها مطابق پروتکل های ابلاغی و فاصله گذاری اجتماعی انجام شود.

وی ادامه داد : حضور خبرنگاران و عکاسان در دربی فردا مطابق پروتکل ها بوده و تعداد حضور آنها هم بر اساس پروتکل ها خواهد بود که جهت نظارت بیشتر کاورهای تازه برای افراد در نظر گرفته شده است. جایگاه های سی آی پی هم در اختیار مدیران تیم ها است تا عوامل اجرایی باشگاه ها در این مکان مستقر شوند و همچنین کلیه عوامل پخش زنده با هماهنگی مرکز حفاظت و صیانت صدا و سیما امکان ورود خواهند داشت.

گودرزی اضافه کرد: بازی بدون حضور تماشاگران بوده و نمایندگان وزارت بهداشت و ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا بر رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی نظارت خواهند داشت. در دو جلسه فوق نمایندگان وزارت بهداشت و ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا حضور داشته و تصمیمات طبق نظارت و نظر نمایندگان فوق اتخاذ گشته است.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران شرح داد:براساس نظر اعضای کمیسیون ورزشی ساعت بازی از 20:30 به 19:30 تغییر یافت تا عوامل اجرایی به ممنوعیت ساعات تردد برخورد نکنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 تیر 1400 بروزرسانی: 29 تیر 1400 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1202

به "تمهیدات کرونایی بازی استقلال و پرسپولیس اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمهیدات کرونایی بازی استقلال و پرسپولیس اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید