داریوش ارجمند: حشمت فردوس شخصیت گمشده امروز جامعه ما است

به گزارش بازی ناتمام، بازیگر سریال ستایش 3 گفت: بازخورد ها نشان می داد که مردم علاقه ویژه ای به شخصیت حشمت فردوس دارند، زیرا ویژگی های خاص و به نوعی شباهت های ویژه ای با پدر بزرگ ها دارد، این برای جامعه امروز جذاب و دلپذیر بوده است.

داریوش ارجمند: حشمت فردوس شخصیت گمشده امروز جامعه ما است

به گزارش گروه رسانه های بازی ناتمام، داریوش ارجمند بازیگر نقش حشمت فردوس در گفت وگو با میزان، پیرامون بازی در سریال ستایش 3 گفت: سریال ستایش دارای محتوا و مضمونی پر بار بود، در عین حال نویسنده با ذکاوت و هوشمندی ظرایف اجتماعی خاصی را مطرح نموده و بار دیگر تحول و زندگی انسان ها را در قالب دیالوگ های موشکافانه مطرح نموده بود، این امر در انتخاب من برای کاراکتر هایی همانند حشمت فردوس تاثیرگذار است .

وی نقش نگارش متن در فراوری یک سریال جذاب و مخاطب پسند را مورد آنالیز قرار داد و تاکید نمود: وقتی متنی ارزشمند، قوی و خوب به بازیگر داده می گردد نمی توان آن نقش را خوب بازی نکرد و در عین حال متن های سطحی را هم نمی توان خوب بازی کرد، من با نویسندگان بسیاری کار نموده ام اما معتقدم بستر یک نقش پیروز را متن خوب رقم می زند لذا از محتوا و متن ها خوب دفاع می کنم. زیرا معتقدم من سهام دار فرهنگی هر نقشی که بازی می کنم هستم.

وی پیرامون شخصیت حشمت فردوس در سریال ستایش 3 اعلام کرد: فردوس شخصیتی منقضی و گمشده در فرهنگ ما است، این آدم ها در فرهنگ ما گم شده و یا بسیار کم رنگ شده اند. بازخورد ها نشان می داد که مردم علاقه ویژه ای به این شخصیت دارند، زیرا ویژگی های خاصی دارد و به نوعی شباهت های ویژه ای با پدر بزرگ ها دارد، این برای جامعه امروز جذاب و دلپذیر بوده و در حقیقت حشمت فردوس شخصیت گمشده امروز جامعه ما است .

وی پیرامون بازخورد های مردم از نقش حشمت فردوس در جامعه اظهار کرد: این فرد نمایانگر شخصیت انسان های زحمت کش است و برای مردم صندلی خاصی دارد. آنچه برای مردم جذابیت دارد سبک زندگی این فرد است یاد آوری شخصیت این تیپ افراد در ذهن انسان های که سن و سالی از آنان گذشته بازگشت به گذشته است این همان چیزی است که مخاطب به آن علاقه دارد، موضوعی که در زندگی جامعه امروزی دیگر فراموش شده و دیده نمی گردد.

وی با اشاره به نقش محمد که مهدی سلوکی آن را در سریال ستایش 3 ایفا کرد گفت: شخصیت محمد در سریال ستایش 3 کاراکتری است که باید مورد توجه جوانان باشد و آنان باید بی آموزند که تجربه افراد سالمند و با تجربه ارزشمند است، جوانان امروز باید بدانند که احترام به بزرگترها ارزشمند و در زندگی کاربردی است .

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 24

به "داریوش ارجمند: حشمت فردوس شخصیت گمشده امروز جامعه ما است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داریوش ارجمند: حشمت فردوس شخصیت گمشده امروز جامعه ما است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید