سفارش کتاب های درسی از 25 مرداد امکان پذیر است

به گزارش بازی ناتمام، به گزارش خبرنگاران، از سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، تمامی دانش آموزان میان پایه که تا به امروز نسبت به ثبت سفارش کتاب های درسی خود اقدام نکرده اند، از روز چهارشنبه 25 مردادماه 1402 در صورت ثبت نام قطعی در مدرسه برای سال تحصیلی 1403-1402، می توانند ضمن مراجعه به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی (http://my.medu.ir و http://irtextbook.ir و http://my.gov.ir) نسبت به ثبت سفارش کتاب های درسی خود اقدام نمایند.

سفارش کتاب های درسی از 25 مرداد امکان پذیر است

دانش آموزانی که به علت تغییر پایه تحصیلی یا رشته تحصیلی یا مدرسه محل تحصیل احتیاج به اصلاح سفارش دارند از روز چهار شنبه 25 مردادماه 1402 می توانند با مراجعه به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی نسبت به اصلاح سفارش خود اقدام نمایند.

شایسته است با توجه به زمان به جامانده تا آغاز سال تحصیلی تازه و توزیع کتاب درسی از منطقه ها به مدارس، تمامی دانش آموزان پایه های ورودی نسبت به ثبت نام قطعی خود در سامانه سیدا و ثبت سفارش کتاب درسی در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی اقدام نمایند.

بعلاوه لازم به یادآوری است که صدور حواله توزیع کتاب های درسی برای دانش آموزان مشروط به ثبت نام قطعی آن ها در سال تحصیلی 1403 - 1402 در مدرسه و نیز ثبت سفارش کتاب های درسی در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 24 مرداد 1402 بروزرسانی: 24 مرداد 1402 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1767

به "سفارش کتاب های درسی از 25 مرداد امکان پذیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفارش کتاب های درسی از 25 مرداد امکان پذیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید