مرگ زن مسافر در فرودگاه امام با 150 گرم هروئین در معده!

به گزارش بازی ناتمام، مرگ ناگهانی زن مسافر در سالن انتظار فرودگاه امام خمینی (ره)، راز بسته های 150 گرمی هروئین در معده اش را برملا کرد.

مرگ زن مسافر در فرودگاه امام با 150 گرم هروئین در معده!

از سفر با تور پاتایا بهار لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

به گزارش ایران، ساعت 1 ظهر چهارشنبه 30 مهر، زن جوان در سالن فرودگاه به انتظار اعلام شماره پروازش برای سفر به ترکیه نشسته بود که ناگهان درد شدیدی در شکمش حس کرد در حالی که عرق سردی بر پیشانی اش نشسته و رنگ از چهره اش پریده بود به سختی بلند شد تا به سمت دستشویی برود، اما درد امانش را برید و قدم هایش ناتوان ماند.

شرایط آشفته و حال جسمی فریبا از چشم مأموران زن پلیس فرودگاه پنهان نماند و آن ها برای یاری به سمت وی رفتند. فریبا در نزدیکی سرویس بهداشتی فرودگاه تقریباً نیمه جان روی زمین افتاده بود که مأموران به او رسیده و علت این حال را جویا شدند. زن جوان با کلماتی بریده بریده گفت: در شکمم هروئین بار زده ام یاریم کنید.

مأموران زن با شنیدن این جمله بلافاصله او را به اتاق یاری های اولیه بردند. فریبا در حالی که انگار نفس های آخر را می کشید گفت: بهروز از من خواست مواد را ببلعم 150 گرم هروئین بلعیدم تا به ترکیه ببرم. او همین جاست پیدایش کنید.

دستگیری در فرودگاه

زن جوان به بیمارستان منتقل شد، اما به علت باز شدن بسته های هروئین در شکمش جان باخت. بدین ترتیب باتوجه به اطلاعاتی که او در اختیار مأموران قرار داده بود، دوربین های مداربسته فرودگاه و گیت پرواز ترکیه مورد بازبینی قرارگرفت و بالاخره بهروز شناسایی شد. چهره مرد جوان و مشخصاتش به واحد های پلیس فرودگاه اعلام شد و مأموران هنگامی که بهروز قصد خروج از فرودگاه را داشت او را بازداشت کردند.

استخدام قاچاق بر

مرد جوان در ابتدا منکر آشنایی با فریبا بود و ادعا کرد زن جوان را نمی شناخته و او را اشتباه گرفته اند. اما تصاویر گرفته شده او با فریبا در فرودگاه و اطلاعاتی که زن جوان قبل از مرگش داده بود باعث شد که وی به استخدام این زن برای قاچاق مواد مخدر اعتراف کند.

در ادامه تحقیقات، دختر فریبا که از مرگ مادرش با خبر شده بود گفت: بهروز شوهر صیغه ای مادرم است. مادرم در کار قاچاق مواد نبود بهروز دروغ می گوید.

با اعتراف مرد جوان به دستور احسان زمانی بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران، وی به اتهام تسبیب در قتل عمد در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد. پرونده این متهم از نظر رسیدگی به اتهام قاچاق مواد مخدر نیز به دادگاه عمومی و انقلاب ارسال خواهد شد.

تبادل نظر با متهم

چه مدت است در کار قاچاق مواد مخدر هستی؟

سال هاست که در ترکیه زندگی می کنم، وقتی دیدم تفاوت قیمت زیادی بین مواد مخدر در ترکیه و ایران است تصمیم به قاچاق مواد مخدر گرفتم.

با فریبا چطور آشنا شدی؟

دو سال قبل به یکی از دوستانم که در ایران عکاسی داشت گفتم که به دنبال افراد نیازمند هستم که بتوانند برای من مواد را به صورت بلع و انباری قاچاق نمایند. فریبا یکی از آشنایان او بود، از همسرش جدا شده و با دخترش زندگی می کرد. چون وضع اقتصادی خوبی نداشت، وقتی با پیشنهاد من روبرو شد، از آن استقبال کرد.

پیشنهادت چه بود؟

برای بلع و انباری 100 تا 150 گرم هروئین، پیشنهاد 15 تا 20 میلیون تومان دادم. فریبا هم از این پیشنهاد استقبال کرد.

چند بار مواد به ترکیه قاچاق کرد؟

چهار بار و این دفعه پنجم بود که این رخ داد.

آخرین بار کی به ایران برگشتی؟

چند روز قبل برای کاری به ایران آمدم. شب قبل از حادثه نیز به خانه فریبا رفتم و مواد کشیدم بعد صبح به همراه او راهی فرودگاه شدیم تا مواد را برای من قاچاق کند. اما یک دفعه حال فریبا بد شد و به من گفت به سرویس بهداشتی می رود. زمانی که به سمت سرویس بهداشتی می رفت، متوجه مأموران شدم که به او مشکوک شده اند، برای همین از او فاصله گرفتم و در گوشه ای مخفی شدم تا ببینم شرایطش چه می گردد، اما وقتی دیدم لو رفته و او را به بیمارستان منتقل کردند می خواستم فرار کنم که دستگیر شدم.

منبع: فرارو
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 774

به "مرگ زن مسافر در فرودگاه امام با 150 گرم هروئین در معده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ زن مسافر در فرودگاه امام با 150 گرم هروئین در معده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید