مرگ مرد سیاه پوست بعد از زیر گرفته شدن از طریق پلیس آمریکا

به گزارش بازی ناتمام، به گزارش رسانه های آمریکایی، یک مرد سیاه پوست که بر اثر تیراندازی از ناحیه بازوی چپ زخمی شده و با پلیس برای دریافت کمک تماس گرفته بود، به جای دریافت کمک، با خودروی پلیس زیر گرفته شد.

مرگ مرد سیاه پوست بعد از زیر گرفته شدن از طریق پلیس آمریکا

به گزارش خبرنگاران، طبق گزارش ها و اعلام پلیس، یک خودروی متعلق به پلیس استان اوهایو در آمریکا، مردی را که بر اثر تیراندازی زخمی و با 911 (شماره اضطراری پلیس در آمریکا) برای دریافت کمک تماس گرفته بود، با همان خودرویی که قرار بوده به وی کمک کند، زیر گرفته شد و جان خود را از دست داد.

طبق گزارش روزنامه آمریکایی نیویورک پست، اریک کول 42 ساله اواخر روز یکشنبه در شهر اسپرینگفیلد اوهایو زیر گرفته شد و صبح روز بعد جان باخت که نتایج کالبد شکافی، جراحت بر اثر ضربه، شکستگی و خونریزی داخلی را نشان داد.

لی گراف رئیس پلیس این شهر در توجیه این اقدام گفت برخی سردرگمی ها در خصوص آدرس محل تیراندازی شاید در این حادثه نقش داشته است. این یک تصادف بود. این به معنای تایید نیست، اما یک تصادف بوده است.

طبق گزارش شبکه آمریکایی ان بی سی، آماندا روزالس مامور پلیسی که پشت فرمان خودروی شاسی بلند پلیس قرار داشته، در حال حاضر به مرخصی با حقوق فرستاده شده و چند تحقیق همزمان در خصوص این حادثه در جریان است.

هنگام وقوع این حادثه، این مرد قربانی از ناحیه بازوی چپ هدف اصابت گلوله قرار گرفته و کف خیابان افتاده بود. تعیین نیست چه کسی به او شلیک کرده بوده و کسی در این ارتباط بازداشت نشده است.

در خصوص تیراندازی در شب وقوع حادثه، چند بار با شماره پلیس تماس گرفته شده بود که یکی از تماس گیرندگان خود این مرد بوده است.

او در این تماس گفته بود که در وسط خیابان افتاده و در حال مرگ است. او حتی بعد از زیر گرفته شدن به جوابگوی تلفن پلیس گفته بود که از طریق پلیس زیر گرفته شده است.

مادر و سایر اعضای خانواده این مرد سیاه پوست در کنفرانسی خبری به انتقاد از پلیس پرداختند. طبق اعلام انجمن ملی پیشرفت رنگین پوستان که به اختصار NAACP نامیده می شود، او کمک خرج اعضای خانواده اش بوده است.

منبع: فارس

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 مرداد 1400 بروزرسانی: 1 مرداد 1400 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1207

به "مرگ مرد سیاه پوست بعد از زیر گرفته شدن از طریق پلیس آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ مرد سیاه پوست بعد از زیر گرفته شدن از طریق پلیس آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید