جهت 48کیلومتری دوچرخه با اتصال چند بزرگراه و بوستان تهران

به گزارش بازی ناتمام، شهردار منطقه 2 از افتتاح پل 48 کیلومتری دوچرخه در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: این جهت، طولانی ترین میسر اختصاصی دوچرخه در کشور بعد از کیش است؛ طول این جهت تا پایان سال به 72 کلیومتر افزایش خواهد یافت.

جهت 48کیلومتری دوچرخه با اتصال چند بزرگراه و بوستان تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، رسول کشت پور درباره پروژه های منطقه 2 در سال جاری اظهار کرد: با توجه به ارتباط مستقیم ورزش با سلامت، نشاط اجتماعی و همچنین تقویت سرمایه اجتماعی، ورزش نیازمند برنامه ریزی و توجه ویژه است.

وی با اشاره به اینکه فرصت هایی در شهر تهران برای توسعه ورزش وجود دارد که باید با شناسایی فرصت ها و خلاقیت و نوآوری این فرصت ها به سرمایه و ارزش برای شهر و شهروندان تبدیل شود، ادامه داد: سری جدید پروژه های منطقه در آستانه افتتاح است و نهایتا طی یک ماه آینده به بهره برداری می رسد؛ یکی از آن ها افتتاح پل دوچرخه به طول 48 کیلومتر است که طولانی ترین میسر اختصاصی در کشور بعد از کیش، محسوب می شود.

شهردار منطقه شهرداری تهران با بیان اینکه بخشی از این راستا به صورت پل از بزرگراه های شیخ فضل الله، شهید همت عبور و چند بوستان منطقه 2 را به یکدیگر متصل می کند تا پایان سال به 72 کلیومتر افزایش خواهد یافت، متذکر شد: به جز کیش که موقعیت آن ایجاب می کند، چنین راستای داشته باشد، راستا اختصاصی دوچرخه به این وسعت در کشور نداریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 548

به "جهت 48کیلومتری دوچرخه با اتصال چند بزرگراه و بوستان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهت 48کیلومتری دوچرخه با اتصال چند بزرگراه و بوستان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید