مسائل شهر، احتیاجمند مدیریت یکپارچه است، شهردار تهران احتیاج های مردم را مدنظر خود قرار دهد

به گزارش بازی ناتمام، نادعلی گفت: باید به هماهنگی بین دستگاهی به ویژه دولت و استفاده از ظرفیت حاکمیتی توجه گردد، زیرا بسیاری از مسائل شهر تهران نیازمند مدیریت یکپارچه است.

مسائل شهر، احتیاجمند مدیریت یکپارچه است، شهردار تهران احتیاج های مردم را مدنظر خود قرار دهد

علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در مصاحبه با خبرنگار، با اشاره به انتخاب شهردار منتخب تهران اظهار کرد: تیم نو مدیریت شهری و شهردار تهران در صورتی برای پیشبرد اهداف خود می تواند توفیق پیدا کند که اتفاقات مهم برای شهر تهران مقدمه سازی گردد، برای مثال به موضوعاتی همانند هماهنگی بین شورای اسلامی شهر تهران و شهرداری، هماهنگی بین دستگاهی به ویژه دولت و استفاده از ظرفیت حاکمیتی توجه گردد، زیرا بسیاری از مسائل احتیاجمند مدیریت یکپارچه است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران توضیح داد: باید از حضور مردم برای حل مسائل شهر تهران و منطقه ها استفاده گردد، تجارب گذشته مورد بهره برداری قرار گیرد و ظرفیت های نوی در عرصه فرهنگی و اجتماعی برای مردم فراهم گردد.

نادعلی تاکید نمود: هرکس از درب منزل بیرون می آید احتیاج به حمل و نقل، ترافیک روان، رفاه، نظم و آرامش دارد و و باید تمام این ها را شهردار مدنظر قرار دهد، بعلاوه تصویر شهری باید باعث آرامش گردد و برطرف آسیب های اجتماعی در دستور کار قرار گیرد؛ تمام این ها به وسیله مدیریت شهری ممکن است و باید راهنمایی گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 شهریور 1400 بروزرسانی: 12 شهریور 1400 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1266

به "مسائل شهر، احتیاجمند مدیریت یکپارچه است، شهردار تهران احتیاج های مردم را مدنظر خود قرار دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل شهر، احتیاجمند مدیریت یکپارچه است، شهردار تهران احتیاج های مردم را مدنظر خود قرار دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید