برگزاری نشست های آنلاین چالش های صنعت چاپ در زمان کرونا و پساکرونا

به گزارش بازی ناتمام، ابوالفضل ایمنی، رئیس کمیسیون آموزش اتحادیه صادرنمایندگان صنعت چاپ در گفت وگو با خبرنگاران ، عنوان نمود: با آغاز بیماری کرونا کسب وکارها دچار مشکلاتی شدند و به طور طبیعی یکی از کارهایی که تشکل ها می توانند در این شرایط انجام دهند، این است که به اعضایشان راه چاره نشان دهند تا این بحران را سپری نمایند.

برگزاری نشست های آنلاین چالش های صنعت چاپ در زمان کرونا و پساکرونا

وی ادامه داد: این کمیسیون پیش از این دوره های آموزشی مختلف برگزار می کرد و اکنون نیز در بحران کرونا این مسئولیت را با برگزاری کلاس های آنلاین ادامه خواهد داد.

ایمنی با بیان اینکه در کوششیم به اعضا آموزش دهیم که در این بحران برنامه ریزی و از این جهت به خوبی عبور نمایند، شرح داد: در این زمینه، دوره ها را با طرح موضوعاتی در اینستاگرام آغاز کردیم و سپس به صورت زنده میهمانان را روی خط می آوریم و سوالات اعضا را به همراه راهکارهای پیشنهادی بیان می کنیم.

وی تاکید نمود: موضوع مهم بعدی این است که با توجه به اینکه الان در یک سکون کسب وکار هستیم، کوشش داریم جهت روشنی برای آن ها تبیین کنیم که بعد از کرونا چه اتفاقی می افتد و اتفاق هایی که بعد از کرونا رخ می دهد چیست و هر کسب وکار در حوزه صنعت چاپ و بسته بندی چه تدابیری اندیشه و چه کارهایی انجام دهد تا بتواند به سلامت از این بحران عبور کند.

ایمنی با بیان اینکه در اتحادیه صادر نمایندگان صنعت چاپ و بسته بندی معتقدیم که آموزش مهمترین و اصلی ترین رکن هر کسب وکار است، گفت: بر این اساس آمد این دوره ها را تعریف کردیم که با توجه به اینکه امکان برگزاری دوره های آموزشی نیز به وسیله فضای مجازی است بتوانیم این جهت را ادامه دهیم.

به گفته وی، فضای مجازی الان مهم ترین جهت ارتباطی بین همه کسب وکارها در دنیاست و صنعت چاپ باید روش استفاده بهینه از این جهت را یاد گرفته و در پیش بگیرد.

ایمنی با اشاره به برگزاری بیش از هفت دوره آموزشی در سال گذشته، مطرح نمود: برای سال جاری نیز دوره های متنوعی از ابتدای سال پیش بینی شده بود اما با توجه به شیوع بیماری کرونا امکان برگزاری آن ها مهیا نشد، اما سعی می کنیم با استفاده از شبکه های اجتماعی به فرایند آموزشی و با سرعت و قدرت بیشتری ادامه بدیم.

وی همچنین به برگزاری یک دوره در روز دوشنبه 25 فروردین اشاره نمود و گفت: با توجه به اینکه فضای مجازی اجازه می دهد دوره ها بیشتر، سریع تر و دقیق تر برگزار گردد ما این دوره را در اینستاگرام برگزار کردیم که با استقبال خوبی از سوی اعضا روبه رو شد.

وی یادآور شد: در این دوره سه مهمان داشتیم که مهندس آرش نیکدست در بخش بازاریابی و فروش، مهندس مجید کریمی کارشناس فضای مجازی و وب سایت و بابک عابدینی رئیس اتحادیه صادرنمایندگان صنعت چاپ و بسته بندی به بیان مباحثی در این زمینه پرداختند.

ایمنی در انتها از برگزاری دومین دوره آنلاین در هفته جاری اطلاع داد و گفت: این دوره دوشنبه اول اردیبهشت ساعت 20 در صفحه اتحادیه صادرنمایندگان صنعت چاپ درباره چالش های صنعت چاپ در زمان کرونا و پساکرونا برگزار خواهد شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 459

به "برگزاری نشست های آنلاین چالش های صنعت چاپ در زمان کرونا و پساکرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نشست های آنلاین چالش های صنعت چاپ در زمان کرونا و پساکرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید