تامین احتیاج داروخانه های خراسان رضوی به ماسک سه لایه و دستکش

به گزارش بازی ناتمام، معاون هماهنگی امور مالی استانداری خراسان رضوی گفت: احتیاج داروخانه های استان به ماسک سه لایه و دستکش پلاستیکی برای پیشگیری از شیوع کرونا تامین شده و توزیع آن از امروز شروع می گردد.

تامین احتیاج داروخانه های خراسان رضوی به ماسک سه لایه و دستکش

جهت دریافت خدمات طراحی شاه نشین ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش از ، علی رسولیان معاون هماهنگی امور مالی استانداری خراسان رضوی در حاشیه سومین نشست کمیته مالی تامین، توزیع و نظارت بر بازار ستاد ویژه پیشگیری و مقابله با کرونا، گفت: برای تامین دستکش پلاستیکی مورد احتیاج طی مذاکره با یکی از تامین کنندگان عمده این کالا در استان، از فردا یک هزار دستکش با قیمت مصوب برای توزیع بین مردم در اختیار هر یک از داروخانه ها قرار می گیرد.

او ادامه داد: اولویت تامین ملزومات پیشگیری و مقابله با کرونا، دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز بهداشتی و درمانی زیرپوشش آن ها در استان هستند که به همین منظور طی دو روز قبل، 50 هزار ماسک سه لایه تامین و در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی استان نهاده شد.

معاون هماهنگی امور مالی استانداری خراسان رضوی با اشاره به برنامه ریزی برای تامین روزانه 80 هزار ماسک سه لایه در استان،گفت: 80 درصد از ماسک های سه لایه تامین شده در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی و 20 درصد در اختیار داروخانه ها و مراکز عرضه قرار می گیرد.

رسولیان اضافه نمود: اولویت تامین ملزومات پیشگیری و مقابله با کرونا، دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز بهداشتی و درمانی زیرپوشش آن ها در استان هستند که در این راستا طی دیروز و امروز 50 هزار ماسک سه لایه تامین و در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی استان نهاده شد.

او با اشاره به برنامه ریزی برای تامین روزانه 80 هزار ماسک سه لایه در استان، توضیح داد: 80 درصد از ماسک های سه لایه تامین شده در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی و 20 درصد در اختیار داروخانه ها و مراکز عرضه قرار می گیرد.

معاون هماهنگی امور مالی استانداری خراسان رضوی گفت: تا به امروز 48 تب سنج دیجیتال برای دانشگاه های علوم پزشکی استان و بخش های مختلف مرتبط با آن به وسیله کمیته مالی تامین، توزیع و نظارت بر بازار ستاد ویژه پیشگیری و مقابله با کرونا تامین شده است.

/ز.ق

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 234

به "تامین احتیاج داروخانه های خراسان رضوی به ماسک سه لایه و دستکش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تامین احتیاج داروخانه های خراسان رضوی به ماسک سه لایه و دستکش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید