حصار کارگاه های ساختمانی، زیباسازی ویکپارچه می گردد

به گزارش بازی ناتمام، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 2 گفت: به منظور ایجاد ارامش بصری ،طرح یکپارچه سازی حصارهای کارگاهی ساختمان ها با شعار تهران شهری برای همه زیباسازی می گردد

حصار کارگاه های ساختمانی، زیباسازی ویکپارچه می گردد

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، علی اکبر کریمی پور، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با بیان اینکه حصارهای ساختمانی به عنوان یکی از المان های شهر هستند که منظر و نماهای شهری را تحت الشعاع قرار داده اند، گفت:با عنایت به ضرورت توجه به نماهای شهری، حصارهای کارگاهی به عنوان نقاط خاکستری شهر با نصب شعار تهران شهری برای همه زیباسازی حصارهای کارگاهی به عنوان نقاط خاکستری شهر با نصب شعار تهران شهری برای همه زیباسازی می گردد.

او با بیان اینکه با هماهنگی لازم با مالکین و ذی نفعان، یکپارچه سازی حصارهای کارگاهی در دستور کار نهاده شد، اضافه نمود: با اجرای این طرح ساختمان های درحال احداث نظم و انسجام خوبی پیدا نموده و عاملی برای مزاحمت و مخدوش کردن سیما و منظر شهری محسوب نمی گردد.

کریمی پور در ادامه از ساماندهی تابلوهای صنوف خبرداد و گفت: با توجه به تاکید سازمان زیباسازی شهرداری تهران مبنی بر ساماندهی نماهای شهری، حذف زوائد و یکسان سازی سردر واحد های صنفی، ساماندهی تابلو های واحدهای صنفی در دست اجرا نهاده شد.

او اضافه نمود: با اجرای این طرح زوائد نمای ساختمانها و اصناف با همکاری مالکین جمع آوری و یکپارچه سازی تابلوها مطابق با استاندارد و شیوه نامه تعیین اجرا شد.

به گفته معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 2 این طرح در حال حاضر در خیابان های گیشا، ستارخان ،دادمان ، فرحزادی و... اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 989

به "حصار کارگاه های ساختمانی، زیباسازی ویکپارچه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حصار کارگاه های ساختمانی، زیباسازی ویکپارچه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید