فتح الله زاده مشاور هتل نشین را کنار گذاشت

به گزارش بازی ناتمام، مدیرعامل باشگاه استقلال مشاور پرخرج و هتل نشین آبی ها را کنار گذاشت.

فتح الله زاده مشاور هتل نشین را کنار گذاشت

علی فتح الله زاده از صبح امروز با حضور در محل ساختمان باشگاه استقلال از امور اقتصادی فهرست حقوق بگیران این مجموعه را درخواست نموده و به آنالیز اسامی نفرات در بخش های مختلف مشغول شد.

مدیرعامل تازه که فهرستی مرتبط با آخرین دوران حضورش در راس باشگاه استقلال را کنار فهرست تازه باشگاه گذاشته بود، با اشاره به افزایش سه برابری تعداد پرسنل باشگاه به همکارانش گفت: زمانی که ما در باشگاه بودیم استقلال 22 کارمند داشت حالا 62 کارمند و حقوق بگیر در باشگاه حضور دارند که معلوم نیست این همه افزایش برای چیست؟

افزایش سه برابری در جمع نفرات گروه امور اقتصادی از سه نفر به 9 نفر، افزایش نفرات حاضر در بخش پشتیبانی از 5 نفر به 12 نفر. استخدام 6 راننده برای افراد مختلف! زیاد شدن تعداد نفرات شاغل در بخش حراست از یک نفر به 5 نفر. به علاوه بخش های دیگر باشگاه همه و همه باعث شد تا علی فتح الله زاده نسبت به کاهش این تعداد نفرات اقدامات اولیه را استارت بزند.

او بعلاوه پس از اطلاع از اینکه یکی از مشاوران مدیرعامل قبلی در هتل اسپیناس مستقر بوده و بابت اقامتش در هتل اسپیناس شبی 2 میلیون تومان به حساب هزینه های جاری باشگاه در ماه افزوده می شده به شدت ابراز تعجب نموده و گفته:چه لزومی دارد وقتی میتوان با اجاره یک آپارتمان با اجاره ماهیانه 5 میلیون در آن مستقر شد در عوض شبی دو میلیون تومان برای اتاق یک هتل هزینه کنیم تا یک مشاور در تهران حضور داشته باشد?

به نظر می رسد تعدیل نیرو در فهرست حقوق بگیران باشگاه استقلال ظرف امروز و فردا باز هم ادامه داشته و به زودی اخباری در رابطه با جدایی تعدادی دیگر از کارمندان باشگاه استقلال منتشر گردد.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 مهر 1401 بروزرسانی: 25 مهر 1401 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1640

به "فتح الله زاده مشاور هتل نشین را کنار گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده مشاور هتل نشین را کنار گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید