قلعه نویی: بعضی الکی از دیوار داوران بالا می فرایند، قطار سپاهان حرکت نموده و سنگ ها زیاد شده است

به گزارش بازی ناتمام، سرمربی سپاهان می گوید افرادی از حرکت قطار زرد طلایی ناراحت هستند.

قلعه نویی: بعضی الکی از دیوار داوران بالا می فرایند، قطار سپاهان حرکت نموده و سنگ ها زیاد شده است

به گزارش خبرنگاران، سپاهان امروز (آدینه) در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر با نتیجه 2 بر صفر مقابل پیکان به رجحان رسید و صدر جدول رده بندی را از استقلال گرفت. امیر قلعه نویی، سرمربی سپاهان در نشست خبری پس از این ملاقات اظهار کرد: خدا را شکر، خدا را شکر، خدا را شکر پس از سه هفته مساوی که دو هفته اش را می توانستیم برنده باشیم، با یک بازی خوب مقابل پیکان به خصوص در نیمه دوم توانستیم برنده شویم. به تیم باشخصیت آقای فرکی تبریک می گویم و خوشحالم که یک طرف همه بازی های زیبای لیگ سپاهان است. با تمام تبلیغات سوئی که در استادیوم ها انجام می دهند، ما راهمان را ادامه می دهیم. تیم ما هفته به هفته خوب می گردد و افرادی از قطاری که در حرکت است، ناراحت هستند. ما امروز سه امتیاز بازی را گرفتیم، دو گل زدیم و کلین شیت کردیم و در کل به برد احتیاج داشتیم که برگردیم به جدول رده بندی! از طرفداران متشکرم که به استادیوم آمدند ولی با توجه به این که بلیت بازی نیم بها شده بود، توقع آمدن طرفدار بیشتری داشتیم.

او درباره مصدومیت شایان مصلح گفت: ابتدا بابت بهبود شرایط زمین تشکر می کنم. باید ببینیم بیمارستان شایان مصلح را پذیرش می نماید یا نه. فکر نمی کنم مصدومیت خاصی داشته باشد چون خسته باشد. ما برای بازی با نساجی ساعت ها در راه بودیم و در زمین قائم شهر که خود آقای مهاجری به آن اعتراض دارد، بازی کردیم. خدا را شکر ما جز تیم هایی هستیم که بهترین ریکاوری را انجام می دهیم ولی دو بازی آخر خارج از خانه مان که دو تا یک ساعت و نیم در اتوبوس نشستیم، باعث خستگی بازیکنانمان شد. امیدواریم مصدومیت شایان مصلح هم جدید نباشد.

سرمربی سپاهان درباره استفاده از رضا میرزاییان در پست دفاع راست شرح داد: ما قبلا می دانستیم که چندین بار در فولاد دفاع راست بازی نموده بود. او کارت گرفت و چون چشم ما ترسیده است، او را تعویض کردیم. سپاهان از داوری لطمه خورده است ولی داوران ما بهترین داوران جهان هستند. از طرفی فشار زیادی روی سپاهان است. دو برنامه معتبر کارشناسی کردند که سپاهان بیشترین ضرر را از داوری دیده است اما کسی آن را نمی بیند چون نمی توانند حرکت قطار سپاهان را ببینند. چیزی هم که ندارند بگویند، الکی از دیوار داوران بالا می فرایند. یکم انصاف داشته باشید. در مجموع می گویم که قطار ما حرکت نموده و سنگ ها زیاد شده است. دیگر باید مراقب کنفرانس ها هم باشیم. حالا نمی دانم، نهاری بوده یا تراولی بوده است!

قلعه نویی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا حواشی ملاقات با شهرخودرو روی عملکرد سپاهان در این ملاقات هم تاثیر گذار بود، اعلام کرد: من یک سوال از آقای یحیی گل محمدی دارم. آن آدمی که در کنفرانس خبری کنار شما نشسته بود، چه کسی بود؟ اگر خبرنگار است، چرا کنار شما بود؟ این را باید کمیته اخلاق، کمیته انضباطی و هیات فوتبال خراسان رضوی شرح دهد. آن آقا یک سوال از من پرسید و پس از آن کنار آقای گل محمدی نشست. اگر خبرنگار است، کنار آقای گل محمدی چه کار می نماید، اگر کارمند باشگاه است، حق سوال پرسیدن نداشته است. آقای گل محمدی این را پاسخ دهد. یحیی بچه محل من هست و بارها گفته ام که از مربیان خوب ایران است ولی این که آن آدم کنار او نشسته بود، دور از شان و شخصیت مربی گری است. بعدها هم صفحه مجازی او را پیدا کردند و تعیین شد به کدام باشگاه ربط دارد.

او در پاسخ به این سوال که چرا داوران هنگامی که علیه سپاهان اشتباه انجام می دهند، محروم نمی شوند، توضیح داد: این را باید از کمیته داوران بپرسید. اما ما کما فی السابق منتظر کمیته انضباطی، باشگاه شهر خودرو و کمیته اخلاق هستیم. آن نفر چه جایگاهی داشته است. آیا آقای قلیچ خانی حق دارد از آقای فرکی سوال کند؟ جای تعجب است که نه کمیته اخلاق و نه کمیته انضباطی هیچ واکنشی نشان نمی دهند. متاسفانه آقایان ساکند چون جوابی ندارند. متاسفم برای این فوتبال که یک سری افراد دست به کارهایی می زنند. ما توکلمان به خداست و تا الان خوب حرکت کردیم. این ها از این می ترسند که قطار زرد طلایی حرکت نموده است. باز هم خدا را شکر که از نظر بودجه ای نصف آن ها هستیم. با همه این ها، آن ها از حرکت سپاهان می جنگند.

سرمربی سپاهان در انتها درباره صحبت های استیلی مبنی بر این که باشگاه ها باید بازیکنانشان را به تیم ملی امید بدهند، گفت: باید با آقای استیلی صحبت کنم. همه جای جهان اولویت شان تیم ملی است ولی به شرطی که برنامه باشد و باشگاه ها ضرر نمی نمایند. باشگاه ها روی یکسری از بازیکنان سرمایه گذاری می نماید. خود آقای استیلی هم اگر مربی باشگاه بود قبول نمی کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 111

به "قلعه نویی: بعضی الکی از دیوار داوران بالا می فرایند، قطار سپاهان حرکت نموده و سنگ ها زیاد شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: بعضی الکی از دیوار داوران بالا می فرایند، قطار سپاهان حرکت نموده و سنگ ها زیاد شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید