مطرح شدن گزینه های عجیب برای هیئت مدیره استقلال

به گزارش بازی ناتمام، در روزهای اخیر نام افراد مختلفی برای حضور در هیئت مدیره باشگاه استقلال مطرح شده اند.

مطرح شدن گزینه های عجیب برای هیئت مدیره استقلال

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، وزارت ورزش و جوانان میخواهد هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس را ترمیم کند و با خروج چند گزینه از هیئت مدیره، گزینه های جدید وارد کند. در باشگاه استقلال، نفراتی چون اسماعیل خلیل زاده، کامران منزوی و حجت نظری عضو هیئت مدیره استقلال هستند. منزوی چند ماهی است که از سمت خود استعفاء نموده و وزارت ورزش نیز آن را پذیرفته، اما هنوز رسما اعلام نشده است.

با توجه به اینکه قرار است نفرات جدیدی به هیئت مدیره استقلال اضافه شوند، در روزهای اخیر اسامی عجیبی مطرح شده اند و تعیین نیست مبنا و دلیل مطرح شدن این افراد چیست. یکی از گزینه ها فردی است که به عنوان طرفدار استقلال چند سالی است که به بازیکنان نزدیک شده و رابطه خوبی با آنها پیدا نموده است، اینکه این رابطه در چه راستایی بوده، تعیین نیست، اما لزوما کسی که متمول است قرار نیست که وارد هیئت مدیره گردد. شخص مذکور به وسیله یکی از مدیران پیشین استقلال بار دیگر به بازیکنان نزدیک شده و حتی چندی پیش نیز با احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه ملاقات داشته است.

گزینه های بعدی نیز، کسانی هستند که در استقلال پست داشتند و عملکردشان نکته مثبتی نداشته است، نفراتی که اگر به گذشته برگردیم، جز حاشیه و حضور کوتاه مدت، عملکرد دیگری نداشته اند.

شاید این افراد از مطرح شدن نام شان خبر نداشته باشند، اما قطعا وزارت ورزش باید آنالیز های بیشتری برای انتخاب گزینه های هیئت مدیره داشته باشد تا اشتباهات گذشته تکرار نگردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 549

به "مطرح شدن گزینه های عجیب برای هیئت مدیره استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطرح شدن گزینه های عجیب برای هیئت مدیره استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید