مقاله: سالن نمایشگاهی توسعه شهری شانگهای (چین)

به گزارش بازی ناتمام، توسعه شهری یک موضوع داغ و مهم در تمام جهان است و در هر کشوری، ساکنان شهرها در مورد این موضع نگران هستند. داشتن نیم نگاهی به حال و آینده شانگهای در تور چین یک غذای فکری عالی برای شما ایجاد می کند. این بازدید همچنین یک تفریح عالی بوده و یک دید کلی نسبت به این شهر خاص چین به شما ارائه می دهد.

مقاله: سالن نمایشگاهی توسعه شهری شانگهای (چین)

در مرکز این سالن، یک ماکت فوق العاده بزرگ از مرکز شهر شانگهای جای گرفته که کل طبقه را پوشانده است. این ماکت شرایط فعلی شانگهای و توسعه شهری این شهر در آینده را نشان می دهد. در کنار این ماکت چند پیاده روی مرتفع وجود دارند که کمک می کنند بتوانید این ماکت را از زاویه های مختلف ببینید. جزئیات این ماکت، خارق العاده است و به وضوح برنامه ریزی برای آینده شانگهای و چیزی که هم اکنون وجود دارد را نشان می دهد. بازدید از این ماکت همچنین یک معرفی خوب برای شانگهای بوده و به گردشگران تور چین یک دید عالی از شانگهای می دهد. خود ساختمان این مجموعه نیز بسیار جذاب است و شامل مکانهایی برای نمایشگاه های موقت است.

در ورودی مجموعه یک مدل کوچک از شانگهای وجود دارد که نباید آن را با برادر بزرگترش که در طبقه بالا قرار گرفته است اشتباه بگیرید. در زیرزمین مجموعه مغازه ها، چایخانه ها و رستوران ها قرار گرفته اند که به سبک خیابان های دهه 30 شانگهای بازسازی شده اند. طبقات دیگر محل نمایشگاه ها است، این که برنامه ریزان شهری، آینده این شهر را چگونه می بینند: توسعه فرودگاه شانگهای، بندر شهر، وسایل حمل و نقل عمومی شامل قطارهای مغناطیسی (Maglev)، مترو و قطار زمینی که قرار است چهره شهر را تغییر دهند، سبز کردن شهر، فعالیت های تفریحی، مدیریت راه های آبی شهر و دیگر جنبه های شهر. در نیم طبقه این ساختمان عکس هایی از زمان های مستعمراتی و معاصر شانگهای وجود دارد که نشان می دهند این شهر چگونه در زمان کوتاهی چنان پیشرفتی داشته است. یک کافه و گالری هنری در طبقه پنجم قرار گرفته است.

منبع مقاله: سالن نمایشگاهی توسعه شهری شانگهای (چین)

انتشار: 7 بهمن 1400 بروزرسانی: 7 بهمن 1400 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1423

به "مقاله: سالن نمایشگاهی توسعه شهری شانگهای (چین)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: سالن نمایشگاهی توسعه شهری شانگهای (چین)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید