مقاله: محل بهترین پاستای ونیز

به گزارش بازی ناتمام، رستوران دال مورو (Dal Moro) در یک پشت خیابان کوچک واقع شده و اگر به خاطر صفی نبود که از آن بیرون زده، خیلی راحت می توانستید آن را نادیده گرفته و پیدایش نکنید. در اینجا بازدیدکنندگان نوع پاستای دلخواهشان و سسی که قرار است در آن طبخ شود را هم می توانند انتخاب کنند. بعد از سفارش، غذا جلوی خود مشتری آماده شده و در جعبه های کوچک سفیدی برای بیرون بردن به او تحویل داده می شود.

مقاله: محل بهترین پاستای ونیز

رستوران لاتزوکا (La Zucca) اگر چه بیشتر منویی تشکیل شده از گیاهان تازه با انواع گوناگون پاستا را دارد، اما رستورانی کاملاً گیاهی به شمار نمی آید. مهمانان می توانند از انواع پاستاهای وسوسه کننده با پنیرهای محلی مختلف انتخاب کرده و یکی از بهترین تجربیات غذایشان را در سفر رقم بزنند. این رستوران آشپزخانه ای باز داشته و مهمانان می توانند روند آماده شدن غذایشان را تماشا کنند.

شاید شما هم درباره غذای دریایی ونیز زیاد شنیده باشید، اما اگر حین بازدید از تور ونیز هوس پاستا کردید اصلاً نگران نباشید! برخی رستوران های اینجا به خوبی بلدند که با پاستاهای عالی شان شما را غافلگیر کنند. شهر ونیز به هیچ عنوان با پاستا، این غذای ایتالیایی،با طرفدارانی از سرتاسر جهان بیگانه نیست. اگرچه این شهر را بیشتر به خاطر غذای دریایی می شناسند، اما رستوران های آن توانسته اند راهی برای ترکیب هر دوی این دسته غذاهای لذیذ پیدا کنند. اگر در تور ایتالیا به دنبال پاستایی فوق العاده می گردید، در کاوش بین رستوران ها با ما همراه شوید.

منبع مقاله: محل بهترین پاستای ونیز

انتشار: 19 آبان 1400 بروزرسانی: 19 آبان 1400 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1341

به "مقاله: محل بهترین پاستای ونیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: محل بهترین پاستای ونیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید