ملک سلمان: نشست گروه 20 در جهت پاسخ به مسؤولیت ما در قبال کروناست

به گزارش بازی ناتمام، ملک سلمان در افتتاحیه اجلاس سران گروه 20 گفت: برگزاری این اجلاس در راستای پاسخ گویی به مسؤولیت ما در مقابله با ویروس کروناست.

ملک سلمان: نشست گروه 20 در جهت پاسخ به مسؤولیت ما در قبال کروناست

به گزارش بازی ناتمام، به نقل از سایت شبکه اسکای نیوز، ملک سلمان، پادشاه عربستان در جلسه مجازی سران گروه 20 که به آنالیز انسجام کوشش ها برای مقابله با کرونا اختصاص دارد، تاکید نمود: کرونا همچنان قربانی می گیرد و شهروندان را متضرر می نماید.

پادشاه عربستان تاکید نمود: تاثیر این شیوع احتمالا اقتصادها، بازارهای اقتصادی و تجارت و زنجیره های امدادرسانی جهانی را دربربگیرد.

به گفته پادشاه سعودی، تاثیر شیوع ویروس منجر به مانع تراشی در چرخه توسعه، پیشرفت و تاثیر منفی بر دستاوردهای محقق شده طی سال های گذشته می گردد.

وی تاکید نمود: عربستان اقدام به کوشش با کشورهای دوست و برادر و سازمان های متخصص برای اتخاذ تدابیر لازم جهت قطع زنجیره انتقال کرونا و تضمین سلامت افراد نموده است.

پادشاه سعوی ادامه داد: ما باید چارچوب آمادگی جهانی برای مقابله با بیماری های مسری را که احتمالا در آینده وجود خواهند داشت، تقویت کنیم.

وی اضافه کرد: تدابیر کارآمد اتخاذ شده از سوی کشورها را ارج می نهیم و حمایت کامل خود را از کوشش های سازمان جهانی بهداشت اعلام می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 396

به "ملک سلمان: نشست گروه 20 در جهت پاسخ به مسؤولیت ما در قبال کروناست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملک سلمان: نشست گروه 20 در جهت پاسخ به مسؤولیت ما در قبال کروناست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید