هاب مجازی کارآفرینی تاسیس می گردد

به گزارش بازی ناتمام، به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، سال گذشته سازمان فناوری اطلاعات ایران و سازمان توسعه صنعتی ملل متحد(UNIDO) پروژه مشترکی با عنوان ترویج و ارتقا بنگاه های مالی خلاق کوچک و متوسط در ایران شروع کردند. در ماه های گذشته، این پروژه با ترسیم زیست بوم کارآفرینی ایران پیگیری شد و در نشست هایی با فعالان برجسته بخش خصوصی و دولتی، فرصت ها و چالش های پیش روی اکوسیستم ایران مورد آنالیز نهاده شد.

هاب مجازی کارآفرینی تاسیس می گردد

از این رو برگزاری برنامه های حمایتی کارآفرینی اثربخش در ایران با هدف ایجاد اثر پایدار بر رشد و درخشش زیست بوم دیجیتال ایران در دستور کار نهاده شد. بر این اساس مقرر شد در ادامه این پروژه یک هاب مجازی کارآفرینی تأسیس گردد که هدف از ایجاد آن، تجمیع خدمات و حمایت های مورد احتیاج کسب وکارهای نوآور، به ویژه با تمرکز بر افزایش مقیاس و ورود به بازارهای بین المللی است. به همین دلیل، یک برنامه بین المللی آموزش مربیان به عنوان بخشی از این پروژه مشترک تعریف شده است.

این برنامه آموزشی که با همکاری یونیدو برگزار می گردد، سعی دارد تا دانش روز در حوزه برنامه های حمایتی و توانمندسازی استارت آپی در اختیار مربیان قرار گیرد تا مربیان بتوانند در درازمدت، اثری پایدار بر رشد و درخشش زیست بوم دیجیتال ایران داشته باشند.

این برنامه آموزشی (تا اطلاع ثانوی) به صورت آنلاین و رایگان و به زبان انگلیسی در خردادماه 1400 برگزار می گردد و متقاضیان می توانند تا 26 اردیبهشت ماه درخواست خود را به سازمان فناوری اطلاعات ایران اعلام نمایند.

تسلط به زبان انگلیسی، تجربه کار و تعامل در زیست بوم استارت آپی ایران (چه شاغل در استارت آپ و چه شاغل در نهادهای حمایتی نظیر شتاب دهنده ها، مراکز رشد، صندوق های سرمایه گذاری و غیره)، سابقه فعالیت به عنوان منتور کارآفرینی و علاقه مند به تخصیص زمان و کوشش به موضوعات فوق از جمله شرایط متقاضیان اعلام شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1122

به "هاب مجازی کارآفرینی تاسیس می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاب مجازی کارآفرینی تاسیس می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید