هنروتجربه گستره اکران فیلم را گسترده تر کرد

به گزارش بازی ناتمام، موسسه هنروتجربه و پلتفرم هاشور فیلم های این موسسه را در سالن سینما هایی که فاقد امکانات پخش سرور E-CINEMA و D-CINEMA هستند، روی پرده می برند.

هنروتجربه گستره اکران فیلم را گسترده تر کرد

به گزارش روابط عمومی موسسه هنروتجربه، در جدیدترین همکاری موسسه هنروتجربه و پلتفرم هاشور که اکران آنلاین فیلم های هنروتجربه را برعهده دارد، امکان جدیدی برای نمایش فیلم ها در سالن سینما های فاقد امکانات پخش سرور E-CINEMA و D-CINEMA فراهم شده است تا بدین وسیله گستره اکران فیلم ها بیشتر و مخاطبانی که تا به امروز امکان دیدنی فیلم روی پرده را نداشتند، بتوانند فیلم های روز هنروتجربه را در سالن سینما دیدن نمایند.

از این پس با همکاری موسسه هنروتجربه و هاشور، با ایجاد یک لینک و با استفاده از امکانات پخش اینترنتی فیلم و پروژکتور موجود در سینما، سالن هایی که فاقد امکانات فنی پخش نسخه سینمایی به وسیله سرور فیلم هستند، می توانند همه فیلم ها را روی پرده ببرند.

در اولین تجربه، نمایش آنلاین بسته فیلم کوتاه شکست زمان در یک سانس معین به وسیله سرور های هاشور انجام و همزمان روی پرده سینماتک زاهدان برای علاقمندان به فیلم کوتاه نیز اکران شد.

بعلاوه قرار است در تازه ترین تجربه، مستند آیدین به کارگردانی اشکان مهریار به وسیله لینک در سینماتک سینمای جوان-زاهدان روز چهارشنبه 10 آذر ساعت 18 اکران گردد.

برای حفظ حقوق مالکان فیلم ها، یک لینک واحد برای هر فیلم و با توجه به سانس مورد نظر، برای روز و ساعت معین ایجاد می گردد که بعد از زمان مشخص شده قابل استفاده نخواهد بود.

نحوه عملکرد این فناوری اینگونه است که پخش فیلم به وسیله یک سرور و پلتفرم مرکزی انجام و سیگنال مربوطه که در بستر اینترنت منتقل می گردد، در سینما دریافت و فیلم در سالن سینما روی پرده می رود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 دی 1400 بروزرسانی: 18 دی 1400 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1403

به "هنروتجربه گستره اکران فیلم را گسترده تر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هنروتجربه گستره اکران فیلم را گسترده تر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید