کریمیان: برای خروج از بحران احتیاج به یک نتیجه خوب داریم، نام شاهین را دوباره زنده می کنیم

به گزارش بازی ناتمام، مربی شاهین شهرداری بوشهر می گوید تیمش به دنبال خروج از شرایط بحرانی است.

کریمیان: برای خروج از بحران احتیاج به یک نتیجه خوب داریم، نام شاهین را دوباره زنده می کنیم

به گزارش بازی ناتمام، مهرداد کریمیان مربی شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری روز قبل دیدار این تیم برابر ذوب آهن، درباره دیدار هفته گذشته این تیم با پرسپولیس گفت: با توجه به نتیجه غیر قابل تصوری که مقابل پرسپولیس رقم خورد، شرایط نامساعدی در تیم ما حکم فرما شد. اما در تمرینات شرایط ایده عالی برای بازیکنان ایجاد کردیم و فکر می کنم از لحاظ روحی و روانی آماده بازی فردا هستند. دیدار فردا سخت خواهد بود چرا که ذوب آهن تیمی بزرگی است و در این بازی به دنبال خارج شدن از این شرایط هستیم تا نام شاهین را دوباره زنده کنیم و هوادارن را خشنود کنیم.

مربی شاهین شهرداری در جواب به این سوال که چرا هنوز شاهین شهرداری نتوانسته است به شرایط دلخواه خود در لیگ برتر دست یابد، گفت: شرایط لیگ برتر با لیگ یک بسیار متفاوت است. ما تیم را از ابتدای فصل اینطور بستیم که سرمایه های استان را حفظ کنیم.

کریمیان درباره نحوه بیرون آمدن شاهین شهرداری از بحران حال حاضرش گفت: یک نتیجه خوب در یکی از بازی ها می تواند طرفداران را با تیم آشتی دهد و تیم را در یک سراشیبی قرار دهد تا نتایج بهتری کسب کنیم. امیدوارم مسئولان با تصمیماتی که می گیرند و نتایج خوبی که رقم خواهد خورد، یاری نمایند تیم خوب شاهین از این وضعیت خارج گردد.

این مربی درباره بازی فردا تیم خود مقابل ذوب آهن گفت: قطعا برای نتیجه دریافت به زمین می رویم. می دانستم بازی سختی در پیش داریم و آمادگی آن را هم داریم، چراکه دو تیم نزدیک به هم هستند. بازیکنان ما شرایط را درک نموده اند. امیدوار هستیم بازی خوبی فارغ از نتیجه ببینیم.

او درباره غیبت بازیکنان خود گفت: جز موسی زاده که در دیدار مقابل پرسپولیس محروم شد، تمام بازیکنان به بازی می رسند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 14

به "کریمیان: برای خروج از بحران احتیاج به یک نتیجه خوب داریم، نام شاهین را دوباره زنده می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمیان: برای خروج از بحران احتیاج به یک نتیجه خوب داریم، نام شاهین را دوباره زنده می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید