بسترسازی برای بازسازی 2000 دستگاه اتوبوس فرسوده درون شهری

به گزارش بازی ناتمام، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با تشریح مهمترین چالش های بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری و برون شهری از اتخاذ تصمیماتی برای بازسازی 2000 دستگاه اتوبوس درون شهری اطلاع داد.

بسترسازی برای بازسازی 2000 دستگاه اتوبوس فرسوده درون شهری

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران، مهدی صادقی نیارکی در نشست مشترک با نمایندگانی از وزارت کشور، وزارت راه وشهرسازی، شهرداری تهران ضرورت بازسازی حمل و نقل عمومی را مورد تاکید قرار داد و گفت: طی توافقی با وزارت کشور و سایر دستگاه ها، بازسازی حدود 2000 دستگاه اتوبوس درون شهری در دستور کار نهاده شد و تصمیمات لازم برای اختصاص تسهیلات جهت اجرای این موضوع اتخاذ شد.

صادقی نیارکی با اشاره به بهره مندی از پتانسیل ها و ظرفیت های خودروسازان داخلی اضافه کرد: در صورت تامین اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه، 1000 دستگاه اتوبوس فرسوده در تهران و مابقی در شهرستان ها با همکاری شرکت های سازنده اتوبوس درون شهری مورد بازسازی قرار خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: اجرای این سیاست علاوه بر کاهش ارزبری و بازسازی حمل و نقل درون شهری باعث راه اندازی خودروهای متوقفی خواهد شد که بدلیل فرسودگی از چرخه حمل و نقل عمومی خارج شده اند.

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت ضرورت همکاری سایر دستگاه های اجرایی را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: با اعطای تسهیلات بخش عمده ای از این اتوبوس ها وارد ناوگان حمل و نقل خواهند شد.

آنالیز طرح اعطای تسهیلات بازسازی و مدیریت ناوگان مسافری اتوبوس و مینی بوس

علاوه بر آنالیز بازسازی حمل و نقل عمومی کشور و بازسازی اتوبوس های متوقف و فرسوده، طرح اعطای تسهیلات بازسازی و مدیریت ناوگان مسافری اتوبوس و مینی بوس برون شهری سایر موارد مورد طرح در حضور نمایندگانی از سازمان برنامه و بودجه، سازمان راهداری، انجمن فراوریکنندگان خودروهای سنگین و همچنین تعدادی از سازندگان خودرو مورد آنالیز نهاده شد و تصمیماتی برای افزایش ظرفیت فراوری و همچنین نوسازی ناوگان مسافری اتخاذ شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 682

به "بسترسازی برای بازسازی 2000 دستگاه اتوبوس فرسوده درون شهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسترسازی برای بازسازی 2000 دستگاه اتوبوس فرسوده درون شهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید