بلاتکلیفی و انزوای تیم های پایه کشتی زیر سایه کرونا

به گزارش بازی ناتمام، به گزارش خبرنگاران، کشتی ایران طی سالهای گذشته در سطوح پایه، فراز و نشیب فراوانی را پشت سر گذاشت، اما با تمام این اوضاع و احوال توانست کارنامه پیروز و درخشانی از خود در میادین آسیایی و جهانی بر جای بگذارد. البته فرایند رو به رشد تیم های پایه کشتی در سطوح ملی طی سال گذشته از لحاظ تجهیز و آماده سازی، کمی با بلاتکلیفی و رکود همراه شد که می توان دلیل آنرا عدم انتخاب رئیس فدراسیون و عدم تدوین برنامه های کلان کشتی خواند.

بلاتکلیفی و انزوای تیم های پایه کشتی زیر سایه کرونا

به هر حال سال گذشته رئیس فدراسیون کشتی انتخاب شد و کادر اجرایی فدراسیون هم یک به یک چیده شدند تا فدراسیون از بلاتکلیفی خارج شود، اما حال و روز تیم های ملی پایه کشتی چندان تغییری نکرد و بنا به دلایل مختلفی به همان شرایط قبل باقی ماند.

لغو اردوهای متداول آماده سازی کشتی گیران تیم های پایه در خانه کشتی شماره 2 و کاهش چشمگیر اعزام این تیمها به تورنمنت های تدارکاتی بین المللی بنا به دلایل مختلف از جمله مسایل مالی، یکی از عواملی بود که چرخ برنامه های این رده حساس و سرنوشت ساز را از حرکت باز داشت.

هر چند با معرفی کادر فنی جدید تیم های کشتی نوجوانان و جوانان انتظار می رفت این تیمها در سال جاری با پویایی بیشتری وارد گود شوند اما ویروس کرونا از راه رسید و همه چیز را منتفی کرد. بدین ترتیب بلاتکلیفی تیم های کشتی پایه ایران ادامه یافت و انزوای این نسل از آینده سازان کشتی کشورمان بیش از پیش شد.

حال با لغو رقابتهای قهرمانی آسیا و جهان در رده نوجوانان و همچنین تعطیلی اردوهای کشتی تا اطلاع ثانوی(حداقل تا تیرماه) به دلیل شیوع کرونا، نمی توان فعلا امید زیادی به استارت پرقدرت تیم های پایه داشت و این پشتوانه های ارزشمند فعلا باید برای حفظ سلامتی خود و اطرافیانشان به تمرینات نصفه و نیمه و انفرادی اکتفا کنند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 457

به "بلاتکلیفی و انزوای تیم های پایه کشتی زیر سایه کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلاتکلیفی و انزوای تیم های پایه کشتی زیر سایه کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید