ترافیک سنگین در جاده فشم- تهران

به گزارش بازی ناتمام، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راهها با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه از بروز ترافیک سنگین در محور فشم- تهران اطلاع داد.

ترافیک سنگین در جاده فشم- تهران

ایمان محرابی نیا در گفت وگو با فارس، در تشریح آخرین شرایط ترافیک راه ها بیان نمود: در حال حاضر در محور فیروزکوه راستا جنوب به شمال محدوده گیلاوند ترافیک نیمه سنگین است و در محورهای کندوان، هراز، آزاد راه تهران- شمال و آزاد راه قزوین- رشت دوربین های نظارت تصویری تردد روان نشان می دهند.

وی تاکید نمود: با توجه به تاکیدات ستاد مقابله با کرونا مبنی بر عدم انجام سفر از سوی مردم توصیه می گردد مردم از انجام سفرهای غیرضروری جدا پرهیز نمایند تا شیوع کرونا کمتر گردد.

* ترافیک سنگین در محور فشم- تهران

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها بیان نمود در حال حاضر در آزادراه تهران- کرج، قزوین مقاطع ساسانی و پایانه شهید کلانتری ترافیک نیمه سنگین است و در محور فشم- تهران محدوده رودک شاهد ترافیک سنگین هستیم.

* بارش باران در بعضی از جاده های سه استان شمالی کشور

محرابی نیا با اشاره به بارش باران در بعضی از محورهای استان های گیلان، مازندران و گلستان بیان نمود: در حال حاضر در محورهای کندوان، فیروزکوه و آزاد راه قزوین- رشت بارش باران گزارش شده است و در محور هراز و آزادراه تهران- شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

* انسداد 5 جاده به دلیل کاهش ایمنی

وی اظهار کرد: در حال حاضر محورهای شهداد- نهبندان، خرم آباد- پلدختر، قزوین- همدان، در کیلومتر 110 شمشک- دیزین و اولنگ به دلیل کاهش ایمنی مسدود است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راهها بیان نمود: البته محور فیروزکوه که به دلیل واژگونی کامیون در محدوده هرانده مسدود شده بود با کوشش راهداران بازگشایی شد.

* محدودیت تردد کامیون و موتورسیکلت در محورهای تهران- شمال

محرابی نیا بیان نمود: تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 روز 19 مهر در محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه و جاده تهران- سمنان - مشهد ممنوع است.

وی با اشاره به ممنوعیت تردد تریلر و کامیون در محور کندوان گفت: در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است. همچنین تردد کامیون از ساعت 6 امروز و دو روز آینده تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد در محور هراز ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راهها گفت: در محور تهران- فیروزکوه- قائم شهر تردد تریلر و کامیون از ساعت 8 تا 24 فردا در راستا شمال به جنوب ممنوع است و این محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت- قزوین از ساعت 12 تا 24 امروز و فردا نیز اعمال می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 748

به "ترافیک سنگین در جاده فشم- تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک سنگین در جاده فشم- تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید