جشن گلریزان برای آزادی زندانیان مجازی شد، 6700 زندانی غیرعمد چشم انتظار خیرین

به گزارش بازی ناتمام، به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا تمامی جشن های گلریزان ویژه ماه مبارک رمضان سال جاری در قالب گلریزان های تلویزیونی و آیین های زنده در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

جشن گلریزان برای آزادی زندانیان مجازی شد، 6700 زندانی غیرعمد چشم انتظار خیرین

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران از ستاد دیه در راستای حفظ سلامت خیرین با عنایت به توافق های اجرا شده با مراکز صدا و سیما برنامه های مربوط به حبس زدایی محکومان جرایم غیرعمد در استان ها سال جاری در قاب شیشه ای تلویزیون برگزار و طبق جدول زمان بدی در ماه مهمانی خدا سیمای استانی به طور زنده هر شب یک جشن گلریزان را برگزار و تمامی عواید حاصل از آن را به مددجویان تحت حمایت ستاد دیه اختصاص خواهند داد.

برگزاری گلریزان های لایو در اینستاگرام

با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی افزون برنامه های تلویزیونی بعضی از استان ها من جمله یزد با دعوت از چهره های مطرح هنری و ورزشی گلریزان های زنده مجازی را در طول این ماه برگزار خواهند کرد. این اقدام با هدف ترغیب آحاد مختلف اجتماعی برای مشارکت در امر حسنه آزادی بدهکاران غیربزهکار برنامه ریزی شده است.

نهاد جمع آوری یاری برای آزادی زندانیان غیرعمد ستاد دیه است

با توجه به فعالیت های اخیر ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و یاری به زندانیان نیازمند خیرین توجه داشته باشند در دام شیادان فضای مجازی قرار نگیرند، این نهاد حمایتی تنها مرجع رسمی در حوزه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد به شمار می رود.

6736 زندانی غیرعمد نیازمند یاری های خیرین هستند

با عنایت به موجودی 13 هزار و 700 نفری محکومان جرایم غیرعمد در کشور طبق تحقیقات به عمل آمده از سوی گروه های تحقیق نزدیک به 6 هزار و 736 نفر از این افراد واجد شرایط برای دریافت یاری های نوعدوستانه معین شده اند.

4076/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 476

به "جشن گلریزان برای آزادی زندانیان مجازی شد، 6700 زندانی غیرعمد چشم انتظار خیرین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشن گلریزان برای آزادی زندانیان مجازی شد، 6700 زندانی غیرعمد چشم انتظار خیرین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید