سپاهان 0 ، تراکتور 0؛ تساوی بدون گل در نقش جهان

به گزارش بازی ناتمام، خبرگزاری خبرنگاران- سپاهان اصفهان و تراکتور تبریز در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل به سرانجام رسید.

سپاهان 0 ، تراکتور 0؛ تساوی بدون گل در نقش جهان

به گزارش خبرنگاران، این اولین بازی تراکتور بود که هدایت این تیم را زونیمیر سولدو بر عهده داشت. سپاهان با این تساوی 10 امتیازی شد و تراکتور نیز به امتیاز 4 رسید. سپاهان پس از شکست برابر ذوب آهن در هفته گذشته، این بار در خانه برابر تراکتور متوقف شد تا یک بار دیگر امتیاز از دست بدهد.

ترکیب سپاهان: کریستوفر نت، گئورگی گولسیانی، عزت الله پورقاز، دانیال اسماعیلی فر، امید نورافکن، مسعود ریگی(از دقیقه 62 سلمانی)، محمد کریمی، فرشاد احمدزاده(از دقیقه 74 رفیعی)، محمدرضا حسینی، سجاد شهباززاده، شهریار مغانلو(از دقیقه 62 خلعتبری)

ترکیب تراکتور: محمدرضا اخباری، هادی محمدی، سید عبدالله حسینی، عبدالله ناصری، سید ابوالفضل رزاق پور، اکبر ایمانی، بهزاد سلامی، شاهین ثاقبی، رضا دهقانی(از دقیقه 83 فتحی)، سامان نریمان جهان(از دقیقه 93 قادری) و پیمان بابایی

کارت زرد: دانیال اسماعیلی فر، گولسیانی و نورافکن و کنت از سپاهان / رزاق پور و سلامی از تراکتور

تراکتور امشب برای اولین بار با هدایت زونیمیر سولدو که جانشین فیروز کریمی شد، پای به میدان گذاشت. برای جلوگیری از سخت تر شدن شرایط، این تیم نیاز به کسب امتیاز در اصفهان داشت ولی شروع تهاجمی سپاهان کار را برای سرخ پوشان سخت کرد. شاگردان نویدکیا با چند حمله خطرناک در پی باز کردن دروازه تراکتور در همان شروع کار بودند اما اخباری مانع از این کار شد. این فرایند تا پایان نیمه ادامه داشت و دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم سپاهان با تغییرات نویدکیا، تهاجمی تر شد اما در رسیدن به گل مثل نیمه اول ناکام بود. تراکتور هم دل به تک موقعیت هایی که نصیب بابایی می شد بسته بود. در چنین شرایطی بازی دو تیم با نتیجه مساوی 0-0 به پایان رسید تا سپاهان 10 امتیازی شده و شانس صعود به صدر را از دست بدهد؛ تراکتور هم 4 امتیازی شده و با یک پله صعود، جای نفت را در رده دوازدهم گرفت.

دقایق حساس:

دقیقه 4: محمدرضا اخباری با یک واکنش دیدنی، ضربه سر خطرناک فرشاد احمدزاده را راهی کرنر کرد.

دقیقه 19: محمدرضا اخباری با یک خروج به موقع اجازه شوتزنی به مغانلو را روی ارسال زمینی کریمی نداد.

دقیقه 25: ارسال تند و تیز نورافکن از سمت چپ را اخباری در حالتی نامتعادل راهی کرنر کرد.

دقیقه 40: روی شلوغی خط دفاعی تراکتور، دانیال اسماعیلی فر با یک ضربه نوک پای نسبتا آرام دروازه تراکتور را هدف گرفت که اخباری توانست این توپ را با یک شیرجه به موقع راهی کرنر کرد.

دقیقه 50: پیمان بابایی بعد از چند قدم حرکت در عرض، با یک شوت خطرناک دروازه سپاهان را نشانه گرفت که ضربه او با اختلاف راهی اوت شد.

دقیقه 68: دانیال اسماعیلی فر روی پاس خوب احمدزاده در سمت راست محوطه جریمه صاحب موقعیت خوبی شد که اخباری شوت نوک پای او را به خوبی مهار کرد؛ ضربه سر جهانل در ریباند این صحنه هم جایی در چارچوب نداشت و به بیرون رفت.

دقیقه 78: شوت از راه دور پیمان بابایی به اندازه ای که قدرت داشت، از دقت کافی برخوردار نبود و از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 2+90: ضربه سر چکشی محمدرضا حسینی روی ارسال کرنر سمت راست به خطرناک ترین شکل ممکن از کنار دروازه اخباری راهی اوت شد.

محمدرضا اخباری بعد از نمایش ضعیفی که مقابل پیکان در هفته چهارم داشت، امشب دوباره به همان دروازه بانی تبدیل شد که تراکتوری ها انتظارش را دارند. او بارها با عکس العمل های خود راه دروازه تیمش را به روی مهاجمان تیم سپاهان بست. بی تردید اگر تراکتور امروز اخباری را درون دروازه نداشت شاید نتیجه دیگری در بازی رقم می خورد.

زونیمیر سولدو برای اولین بار در بازی امشب روی نیمکت تیم تراکتور نشست و پیروز شد یک امتیاز ارزشمند را در تقابل خارج از خانه با سپاهان برای تیمش به دست بیاورد و در روزهایی که هموطنش اسکوچیچ در تیم ملی خوب نتیجه می گیرد، شروعی قابل قبول در تراکتور برای خود رقم بزند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1390

به "سپاهان 0 ، تراکتور 0؛ تساوی بدون گل در نقش جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپاهان 0 ، تراکتور 0؛ تساوی بدون گل در نقش جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید