سینگ: پیشنهادهای بهتر از آلومینیوم داشتم و به تیم ملی فکر می کردم، از ابتدا دنبال قهرمانی در جام حذفی بودیم

به گزارش بازی ناتمام، هافبک آلومینیوم اراک گفت که در شروع لیگ بیست ویکم اهداف بزرگی در سر داشته، اما مصدومیت و تنش های اتفاق افتاده باعث شده است در شش مسابقه به میدان نرود.

سینگ: پیشنهادهای بهتر از آلومینیوم داشتم و به تیم ملی فکر می کردم، از ابتدا دنبال قهرمانی در جام حذفی بودیم

امید سینگ در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره صعود آلومینیوم اراک به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با غلبه بر سپاهان و به ثمر رسیدن گل نهایی شاگردان خطیبی به وسیله خودش گفت: ظرف 9 روز دو بار با سپاهان بازی کردیم که هر دو مسابقه پایاپای و پُرفشار بود. در ملاقات جام حذفی همه ما، بازیکنان و مربیان استرس زیادی داشتیم که خدا را شکر پیروز شدیم و من هم زحمات همه بازیکنان را تمام کردم.

وی در خصوص اینکه فرایند ضربات پنالتی به سود سپاهان تغییر نموده بود، توضیح داد: ابتدا سپاهان دو پنالتی را از دست داد، اما در ادامه به تساوی رسیدیم. بازیکنان حریف اعتمادبه نفس گرفته بودند و روحیه ما هم تضعیف شده بود. آلومینیوم بازیکنان بسیار خوبی دارد و همدلی زیادی میان ارکان باشگاه برقرار است. شرایط تیم بسیار خوب است و نیم فصل را به خوبی به انتها رساندیم.

هافبک آلومینیوم اراک در پاسخ به این پرسش که آیا این تیم در جام حذفی در پی قهرمانی خواهد بود یا خیر، به خبرنگاران گفت: از ملاقات اول جام حذفی مقابل فجر سپاسی، تکلیف ما این بود که در جام حذفی به فینال برسیم و مقام بیاوریم. در لیگ برتر هم به سهمیه آسیایی فکر می کنیم و می خواهیم کارهای بزرگی کنیم. آلومینیوم تیمی بزرگ است و برای همه مربیان قابل احترام شده است. مطمئن باشید همه تیم ها کار سختی مقابل ما دارند.

سینگ در خصوص اینکه دقایق کمی برای بازی کردن به او می رسد، اظهار داشت: هر بازیکنی از بازی نکردن ناراحت می گردد. در ابتدای فصل تنش هایی رخ داد و سپس مصدوم شدم که همین اتفاقات باعث شد پنج یا شش هفته بازی نکنم. سال گذشته جزو برترین بازیکنان آلومینیوم بودم و یکی از برترین سال های فوتبالی ام را در اراک داشتم. سال جاری پیشنهادهایی با شرایط اقتصادی دو یا سه برابر آلومینیوم دریافت کردم، اما به چیزهای دیگری فکر می کردم و با هزار امید و آرزو در این تیم ماندم.

وی در ادامه اظهارات خود درباره مسائل خود در آلومینیوم اراک بیان نمود: سال جاری به چیزهای دیگری مانند آقای گلی و دعوت به تیم ملی فکر می کردم و تمرکزم را گذاشتم تا این فصل، برترین سال فوتبالی ام باشد. اگر بدانم این شرایط ادامه دار خواهد بود، احتمالاً تصمیم جدیدی می گیرم. این مسائل حل می گردد و اگر قابل حل نبود، پنج هفته پیش به جدایی فکر می کردم، نه الان.

بازیکن تیم آلومینیوم اراک درباره علت بروز تنش هایی که به آن اشاره نمود، یادآور شد: مسئله ای وجود نداشت و فقط بحث هایی درباره بندهای قراردادم بود. پنج سال شاگرد رسول خطیبی بودم و حضور او یکی از دلایل ماندنم در آلومینیوم بود. پیشنهادهایی از تیم های بزرگتر داشتم، اما خطیبی و خاطرات خوبم از اراک باعث شد در آلومینیوم بمانم و تابع دستورات او هستم. تمریناتم را بدون حاشیه و در برترین شرایط انجام می دهم و هر چقدر به من فرصت برسد، کوشش می کنم برترین عملکرد را نشان بدهم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 خرداد 1401 بروزرسانی: 23 خرداد 1401 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1550

به "سینگ: پیشنهادهای بهتر از آلومینیوم داشتم و به تیم ملی فکر می کردم، از ابتدا دنبال قهرمانی در جام حذفی بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سینگ: پیشنهادهای بهتر از آلومینیوم داشتم و به تیم ملی فکر می کردم، از ابتدا دنبال قهرمانی در جام حذفی بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید