مؤثرترین بازیکن لیگ برتر کیست؟

به گزارش بازی ناتمام، پرونده نیم فصل اول لیگ برتر با برگزاری یک ملاقات عقب افتاده به سرانجام خواهد رسید اما لیگ برتر پس از سرانجام ملاقات دیروز پرسپولیس و پیکان تاثیرگذارترین بازیکنانش را در گلزنی و پاس گل شناخت.

مؤثرترین بازیکن لیگ برتر کیست؟

به نظر می رسد مهاجمان لیگ بیستم نسبت به لیگ نوزدهم در گلزنی آمار بهتری را ثبت کند چون مهاجمانی مثل شهباززاده و گادوین منشا تا خاتمه هفته پانزدهم توانسته اند تعداد گل های خود را دو رقمی نمایند، در حالی که آقای گل لیگ نوزدهم یعنی شیخ دیاباته مهاجم استقلال تنها پانزده گل به ثمر رساند.

بعضی بازیکنان تا خاتمه نیم فصل تاثیر بیشتری روی فرایند پیروزی تیم هایشان داشته اند و این مساله باعث شده نام آن ها در جمع تاثیرگذار ترین بازیکنان لیگ بیستم تا این هفته از رقابت ها قرار گیرد.

سجاد شهباززاده مهاجم سپاهانی ها در این فصل درخشان ظاهر شده است و توانسته است 12 گل و سه پاس گل را به نام خود ثبت کند و در صدرجدول گلزنان جا خوش کند. مهاجم سپاهان با این اثر بخشی باعث کسب امتیازات زیادی برای تیمش شده است و سپاهانی ها نیز تا قبل از ملاقات معوقه پرسپولیس و گل گهر در صدرجدول قرار گرفته اند.

پس از شهباززاده گادوین منشا مهاجم گل گهر توانسته است 10 گل و دو پاس گل را به ثبت برساند. منشا با درخششی که در ابتدای فصل داشته شاگردان امیرقلعه نویی را بالانشین لیگ بیستم کرد اما در چند هفته ای که این مهاجم گلزنی نمی کرد، گل گهر نیز عملکرد مطلوبی از خود نشان نمی دهد.

رده سوم تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ بیستم به امین قاسمی نژاد تعلق دارد. کاپیتان شهرخودرو که یک تنه برای تیمش گلزنی می نماید و تاثیرگذار است. قاسمی نژاد تا به امروز 8 گل و 2 پاس گل را به ثبت رسانده است.

همچنین بازیکنانی از جمله طالب ریکانی، احمد نورالهی و محمدعباس زاده برای تیم های شان بسیار مثمر ثمر بوده اند و توانسته اند آمار خوبی را در گلزنی و پاس گل از خود به ثبت برسانند. در ادامه آمار تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ بیستم تا خاتمه نیم فصل این رقابت ها را می خوانید:

سجاد شهباززاده: 12 گل + 3 پاس گل

گادوین منشا: 10 گل + 2 پاس گل

امین قاسمی نژاد: 8 گل + 2 پاس گل

طالب ریکانی: 6 گل + 1 پاس گل

احمد نورالهی: 5 گل + 3 پاس گل

محمد عباس زاده: 7 گل

منبع: فرارو
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1001

به "مؤثرترین بازیکن لیگ برتر کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مؤثرترین بازیکن لیگ برتر کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید