پرسپولیس تعادل روحی نداشت، قرارداد بعضی بازیکنان ترکمنچای بود

به گزارش بازی ناتمام، محمد پنجعلی در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به شکست پرسپولیس برابر فولاد خوزستان در دیدار سوپرجام فوتبال ایران گفت: مسابقاتی که به صورت تک بازی برگزار می شود، حساسیت زیادی دارد چون جای جبران اشتباه نیست. فولاد تیم خوبی است و کار برابر این تیم سخت بود بخصوص برای پرسپولیس که این روزها شرایط خاصی دارد.

پرسپولیس تعادل روحی نداشت، قرارداد بعضی بازیکنان ترکمنچای بود

وی تاکید کرد: مشکل پرسپولیس مقابل فولاد روحی و روانی بود. بازیکنان، خودشان نبودند و اشتباهات زیادی مرتکب شدند. حواشی و مشکلاتی که پیش می آید در بروز این چالش موثر است. تیم آرامش ندارد و ثبات مدیریتی هم دیده نمی شود. حالا که رضا درویش مدیرعامل باشگاه شده است وزارت ورزش باید او را حمایت کند تا بدهی ها را بپردازند. باید به شرایط پرسپولیس سر و سامان بدهند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد عملکرد ضعیف بعضی از بازیکنان این تیم از جمله رضا اسدی در بازی با فولاد اظهار کرد: از اسدی بازی های خوبی هم دیده بودیم ولی فکر می کنم اسدی هنوز در پرسپولیس جا نیفتاده است. حاشیه در تیم های بزرگی چون استقلال و پرسپولیس زیاد است و اگر بازیکن در یک مسابقه ضعیف کار کند، او را به حاشیه می برند!

محمد پنجعلی

پنجعلی درباره تصمیم گل محمدی برای انجام چهار تعویض همزمان که تاثیری در جبران نتیجه نداشت، گفت: به هر حال کادر فنی به بازیکنان نزدیکتر است و بهترین ترکیب را انتخاب می کند. یک مواقعی این ترکیب جواب نمی دهد. شاید به همین دلیل چند تعویض کردند. به نظرم در بازی دیروز بیشتر بحث عدم اعتماد و پاس های اشتباه بود. تیم از نظر روحی تعادل نداشت. با این حال پرسپولیس حتی بعد از 10 نفره شدن هم خوب بازی کرد.

مدافع سال های دور پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش به بیانیه این باشگاه علیه علیرضا بیرانوند هم اشاره کرد و گفت: نباید زحمات یک بازیکن را بعد از جدایی فراموش کرد. معتقدم که فرهنگ سازی خوبی در این زمینه نداشته ایم. اینها بدآموزی دارد و نباید خدمات یک بازیکن را از یاد ببریم. بازیکن یا مربی خارجی خیلی راحت شکایت می کند و پولش را می گیرد ولی وقتی بازیکن و مربی داخلی که هموطن ما هستند اعتراض می کنند، خیلی بد برخورد می شود. وقتی قراردادی امضا می شود، باشگاه موظف است که به تعهدش عمل کند.

پنجعلی ادامه داد: کار را باید اساسی درست کرد. متاسفانه بعضی از بازیکنان در سال های گذشته قراردادهایی می بستند که از قرارداد ترکمن چای هم بدتر بود. قشنگ معلوم است که داستان چیست. همه شکایت می کنند و پولشان را هم می گیرند. هیچکس هم جوابگو نیست. این در مورد بازیکنانی صدق می کرد که شاید در طول فصل یک یا دو بازی هم انجام نمی داد. بیرانوند نباید از این اتفاقات ناراحت باشد. همه می دانیم که چند سال برای پرسپولیس زحمت کشید و باید قدردان زحمت او باشیم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره گلایه های یحیی گل محمدی از باشگاه به خاطر عدم جذب بازیکن نو هم گفت: هدف همه در باشگاه پرسپولیس یکی است. اعتقاد دارم وزارت ورزش به عنوان نفر سوم باید دخالت کند و به پرسپولیس کمک مالی کند. این تیم هنوز مدعی قهرمانی در لیگ است و می تواند با همین بچه ها کار را در بیاورد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1401 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1525

به "پرسپولیس تعادل روحی نداشت، قرارداد بعضی بازیکنان ترکمنچای بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس تعادل روحی نداشت، قرارداد بعضی بازیکنان ترکمنچای بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید