مصرف بیش از 535 میلیون مترمکعب گاز در گیلان

به گزارش بازی ناتمام، خبرنگاران/گیلان مدیرعامل شرکت گاز گیلان از مصرف بیش از 535 مترمکعب گاز طبیعی در دی ماه اطلاع داد و گفت: بخش اعظم مصرف گاز در دی ماه متعلق به مصرف کنندگان خانگی با بیش از 350 میلیون مترمکعب است.

مصرف بیش از 535 میلیون مترمکعب گاز در گیلان

حسین اکبر امروز سوم بهمن ماه در جمع بازی ناتمام در شرکت گاز گیلان از مصرف بیش از 535 میلیون مترمکعب گاز در دی ماه سال جاری در استان گیلان اطلاع داد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 14 درصد افزایش داشته است؛ بخش اعظم مصرف گاز در دی ماه متعلق به مصرف نمایندگان خانگی با بیش از 350 میلیون مترمکعب می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اکبر با بیان اینکه جذب 40 هزار مشترک جدید در طی یک سال گذشته و همچنین کاهش نسبی دما نسبت به سال 97 از جمله عوامل تاثیرگذار در افزایش مصرف گاز به ویژه در بخش خانگی بوده است، گفت: از همه مشترکین فهیم گیلانی تقاضا دارد تا با صرفه جویی و مصرف بهینه، پایداری جریان گاز را برای همه مردم شریف استان و کشور تضمین نمایند.

وی در مورد مصرف گاز در بخش نیروگاهی استان توضیح داد: مصرف گاز در این حوزه با وجود اعمال کنترل از سوی دیسپچینگ شرکت ملی گاز با رشد 80 درصدی به حدود 57 میلیون مترمکعب رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان همچنین از مصرف بالغ بر 100 میلیون مترمکعب گاز در حوزه های تجاری، صنعتی و کشاورزی استان اطلاع داد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 29 درصد افزایش یافته است.

اکبر در مورد مصرف گاز بخش حمل و نقل نیز اعلام کرد: در دی ماه سال جاری در حدود 31 میلیون مترمکعب گاز به صندلی های CNG تحویل شده است که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته 24 درصد رشد داشته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در انتها بار دیگر از همه مشترکین گاز در استان درخواست کرد تا با صرفه جویی و رعایت مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی، پایداری جریان گاز را در سراسر استان تضمین نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 219

به "مصرف بیش از 535 میلیون مترمکعب گاز در گیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصرف بیش از 535 میلیون مترمکعب گاز در گیلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید